Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert83

Prośba o radę

Polecane posty

Gość robert83

Krótki opis sytuacji - spotykałem się z dziewczyną ok 1,5 miesiąca. Ona po długim związku, mówiła że na razie nie chce się wiązać. Mimo tego widziałem że się zastanawiała co zrobić. W pewnym momencie zrobiła krok w moją stronę ale ja spie***łem i powiedziałem że jednak powinniśmy zostać tylko przyjaciółmi lub w grę wchodzi jakaś niezobowiązująca forma spotkań (chociaż chciałem czegoś zupełnie innego). W tej chwili ona dopuszcza tylko koleżeńską formę kontaktów. Chcę spróbować i poszukać jeszcze szansy. Rozważam 2 opcje: - spróbować zbudować z nią koleżeńskie relacje, może coś kiedyś wyjdzie - powiedzieć jej szczerze co czuję, chociaż tutaj szanse na powodzenie są minimalne, ale męczy już mnie ta sytuacja i chcę to jakoś zakończyc. Co byście wybrali/ły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz do Kasi
z Popcornu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluid mechanics
dorosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert83
Do Kasi już pisałem, teraz próbuje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazura
kurde facet najpierw chcesz czegos wiecej a gdy babka ci to proponuje to ty sie boisz.... wiesz co ja zupełnie nie wiem bo nigdy bym sie wprowadziła w taka sytuację... sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
raczej spotykaj się, rozmawiaj i..dawaj do zrozumienia drobnymi gestami, ze kochasz ją:) droga mieszana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert83
No trochę dziwna sytuacja, po prostu nie wiedziałem czego ona oczekuje, bo zachowywała się delikatnie mówiąc nieobliczalnie. Nie chodzi o to że się bałem, po prostu nie chciałem jej naciskać (sama mi wcześniej mówiła że tylko przyjaźń). Ech, nienormalny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×