Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady penelope

wibratory , kajdanki , zele poslizgowe...

Polecane posty

Gość tak na paluszkach
lady penelope - podoba mi się to, co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na paluszkach
ja już miałem wszystko , jestem znudzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze znudzeniem seksem kojarzy mi sie ksiazka \"11 minut\" Coehla... hm musisz poszukac czegos (albo kogos) co na nowo rozbudzi rzadze! powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facecik... skoro wolisz nudny seks... to tylko urozmaicenie i nie musi miec miejsca przy kazdym stosunku. to tylko mala lozkowa odmiana! kto sie ze mna zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez popadania w skrajności- albo nudny seks albo przegięcie w perwery i doświadczanie wszystkiego:) Oglądałąś ten film?? Daleki jestem od nudnego seksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole byc "troche perwersyjna" i otwarta niz pruderyjna cnotka... hm nie widzialam , nie jestem kinomanka i raczej nie ogladam filmow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dorwe to obejrze skoro polecasz ...chociaz do polskich filmow jestem troche zrazona , same dupy i cycki i nieskomplikowana fabula :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rzeczywiście nie jesteś kinomanką :D Polański nie kręcił w Polsce od kilkudziesięciu lat (poza "Pianistą") "Gorzkie gody" są filmem Brytyjsko- Francuskim z H. Grantem i E.Seigner duża dawka perwersyjnej erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiązanie wełnianą krajką żel olejki do masażu zjadanie z siebie różnych rzeczy(miód, jogurt, konfitury, nutella) nacieranie się nimi;) ogórek szklarniowy etc etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nago w 100% wtedy jest taka bliskosc ocieracie sie o siebie nagim cialem :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiiiiiiii
hej!!! może ktos mi poradzi...jak urozmaicic sex ,,domowymi sposobami'',chodzi mi o jakies pomysly na sex np.z dodatkami z naturalnych rzeczy codziennych,bo niestety nie mam mozliwosci kupic czegos w sexshopie...:( pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek kup bita smietane w spray-u i sie oblizcie nawzajem :P hmmmm pycha zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaszka mozesz zwiazac mu rece i .... do dziela:P jakis super lodzik i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×