Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady penelope

wibratory , kajdanki , zele poslizgowe...

Polecane posty

ja jestem 3 rok z związku gdzie seks był na drugiej randce, właściwie to była pierwsza, bo dzień wcześniej nie umawialiśmy się na randkę, tylko na spotkanie, pogawędkę... tak jakoś wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
narazie na kalenderzyku się nie zawiodłam, wystarczy jak kobieta się obserwuje, ale rzeczywiście nie polecam parom w wolnych zwiazkach, chciaz gumka tez moze pęknąć a tabletki zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyszły mąż
ja biore tabletki ale na brak checi na sex nie narzekam :D Czasem nawet moj facet musi mnie sprowadzic na ziemie bo za bardzo bujam w oblokach :D Przed nim mialam 3 partnerow - stety niestety z jednym z nich bylam prawie 5 lat, 2 lata mieszkalismy razem... 2 poprzednich to byla czysta ciekawosc, ale stalo sie... Nie mam w zwyczaju zalowac tego co juz sie wydarzylo, bo to nie ma sensu. Zmykam do domku, porobic jakies fotki :P jutro pewnie zawitam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu ludzie mojego pokroju :D hehe piszcie piszcie:) ja biore tabletki kochana i mam wiecznie ochote na seks... ;) to musi byc sprawa indywidualna... a loda tez robilam w samochodzie... jakmielismy wplynac na prom to sie z drugiej storny rzeki gapili co ja sie tak wynurzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Powiem tylko tyle, że czlowiek jak jest młody to jest glupi jak sklep obuwniczy. Zawsze najmadrzejszy. a potem sam dochodzi do tego, że jednak warto było poczekać. zmykam, potem moze jeszcze tu wpadnę. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucz ojca dzieci robić;) Byłem młodym sfrustrowanym prawiczkiem- na co miałem czekać?? Człowiek potrzebuje seksu jak jedzenia i picia, to nie kwestia psychiki, tylko biologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o tabletki to chyba jest sprawa indywidualna bo nie kazda tak ma:( na mnie akutar trafilo:( ale juz nie biore wiec wszystko milnelo:) ale w kazdej chwili moge zajsc w ciaze bo stosujemy kalendarzyk malz. ale tego chce-dzidzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy spuszczona z tebletek teraz masz ruję;) mogłaś mieć też źle dobrane- moja znajoma miała problemy z emocjami przez to- napady agresji, niezrównoważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam probleow tego typu yulko mniejsza ochote na seks ale to ponoc tak dziala na niktore kobiety a bynajmniej tak mi mowil moj ginekolog ze spada libido:( bywa coz cos kosztem czegos......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia indywidualna, podobnie jak poszczególne rodzaje tabletek na każdą kobietę działać mogą inaczej...Ale mądrze się jakbym coś na ten temat wiedział, a nigdy nie brałem;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyszły mąż
🖐️ Jak tam samopoczucia wieczorowa pora?? :D Ja wyczekuje lubego na skypie :D Sie rozochocilam dzis... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
wróciłam, ja też rozchochocona, lecz niestety mężuś w delegacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyszły mąż
karramba tak to jest - faceci ciagle narzekaja ze im malo, ze zona nie chce, a zazwyczaj jest tak ze kiedy my chcemy to albo mecz leci, albo sa zmeczeni albo w delegacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jebanku
myśleć kurwy o jebanku myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyszły mąż
niestety tylko myslec mi pozostalo do weekendu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
mi tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz idę kochać się, właściwie jestem w trakcie, tylko z przerwą na zmianę pozycji i miejsca:) ale usnęło biedactwo:) Był stół do masaży, będzie łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski... dziekuje za ta Twoja dobrodusznosc...;) juz tez wczesniej pisalam ze interesuje mnie trojkacik z wibratorem i chyba sie skusze :D mmm...:) ta moja perwersja skrytykowana przez Ciebie przeze mnie przemawia hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ta moja perwersja skrytykowana przez Ciebie przeze mnie przemawia hehe...\" zasupłałaś tak że nie wiem o co chodzi:) \"a inne dziewczyny?\" dzięki za wiarę w moją męskość, jak zostanę przez to impotentem to pozwę Cię do sądu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrytykowales mnie za moja perwersyjna nature:) hehe ale ona znowu przeze mnie przemawia:D prosciej? i, hehhee... pytam dziewczyny bo to ich opinie bardziej mi chodzilo, ciekawi mnie jakie zdanie na ten temat ma plec piekna... piekniejsza moze;) ps. intuicja podpowiedziala mi ze to TY odpisales na tego posta;) dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo często sie zabawiam wibratorem króliczkiem http://tnij.com/qHuWA daje mi on niesamowita rozkosz ktorej nawet moj facet byly mi nie dawal wolę sztucznego niż prawdziwego a wy panie jakie lubicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabaweczki nie są mi potrzebne wystarczy mi On poczytałam posty i zastanawiam się nad tym czy jestem dla niego tylko "obiektem" jeżeli tak - coś jest nie tak ;) czy raz w miesiącu lub rzadziej wystarcza facetowi- Panowie ?... to takie wygodne mieć kobietę która nic nie chce ale ja chcę wszystko albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×