Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dylemata

czy w internecie ludzie są sobą czy udają kogoś innego?

Polecane posty

Gość mam dylemata

Mam taki problem, że mój chłopak jak rozmawiamy przez gg inaczej się zachowuje, niż gdy jesteśmy razem i rozmawiamy twarzą w twarz. Przez gg jest strasznie miły, kochany, słoneczkuje mi ciągle... na żywo też niby jest ok, ale jest szorstki, czasami złośliwy. Co o tym sądziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seclud
wydaje mi się, ale nie znam się zbytnio, że po prostu przez internet jest łatwiej mówić zarówno miłe jak i mniej miłe rzeczy niż na żywo ... może ma problemy z okazywaniem uczuć i przez internet, gdy sie nie widzicie przychodzi mi to łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemata
tylko że on mi sprawia czasami ból swoim zachowaniem i uwagami :( ostatnio więc postanowiłam porozmawiać z nim o jego zachowaniu przez gg, stwierdził, że źle go oceniam i w ogóle. Następnego dnia jak się spotkaliśmy - to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seclud
no to nie wiem :/ mi ogólnie też jest łatwiej przez gg czy smsa, ale mój chłopak mnie własnie nauczył, ze problemów nie rozwiązuje sie w ten sposób. nie wiem czemu w takim razie na zywo jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa.
rozmawiajac ze soba na gg, albo piszac esy, nie widzicie sie, nie patrzycie sobie w oczy.. wiec jest to mniej krepujace.. wszystko wydaje sie proste, latwe, z pzryejmnoscia chlopak mowi mile rzeczy.. a w realu moze go wstyd zabija? ;) na pewno sie przyzwyczaij i pokona to.. po prostu , gdy Cie widzi, gdy patrzysz mu w oczy, kontrolujesz jego kazdy ruch.. on sie czuje skrepowany.. albo 'szorstki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wymyslę
mysle, że ta sama osoba czasem może być sobą, a czasem kogos udawać, ale przeciez także w realu ludzie wspaniale się maskują i sa takimi, jakimi chcemy, by byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×