Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agnesita

Zespół muzyczny Sosnowiec i okolice

Polecane posty

Poszukuję pilnie zespołu muzycznego z okolic Sosnowca, znacie jakiś godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhuhuhuhuuuuuu
kapela akcja pan majster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Do: Brunette_in_the_bath Oj nie....po prostu lubie pomagać ludziom, a ze na stronie mam sporo kapel z górnej pólki to czemu nie....Pozdro Marcus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Do: Brunette_in_the_bath Spoko, spoko, wiesz....ja lubie pomagac ludziom. Odnosnie WYSPY to pracuje tam moja przemiła i prześliczna Pani Młoda, a przy okazji to znam właścicielkę. he he he - Pozdro dla Moni..... Zresztą z tego co się orientuję to bardzo dobry i profsjonalny salon. Pzdr MARCUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nic a jednak
Markus, byłoby trochę bardziej wiarygodne to, co piszesz o pomaganiu, gdybyś przy każdym wpisie nie wciskał odnośnika do swojej strony, na którą nota bene odsyłasz wszystkich "potrzebujących pomocy " :P ;) No ale takie czasy, każdy kombinuje, jak może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
zadam jedno pytanie...a czy mam podawać np. 25 linków do zespołów? Nie prosciej wrzucić jeden z wszystkimi? Zresztą przy poleceniu WYSPY czy wrzucałem link do siebie czy do salonu?! PS. Nie zależy mi na reklamie, czy na wciskaniu linków, skoro uważacie - uważasz ze robie coś źle to napisz. Jeżeli kogoś uraziłem - sorki. Pzdr MARCUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nic a jednak
No przecież piszę:D Ale naprawdę, nie zgłaszam pretensji, takie czasy, każdy wie... Tylko po prostu lepiej nie dorabiać ideologii;) I tak jesteś mniej nachalny niż większość tutejszych reklamujących się. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Dziekuję....obiecuję się poprawić. W końcu dobro Młodych jest dla mnie dobrem najważniejszym. A tak na marginesie zawsze staram się być lojalny, zawsze jestem sobą, zawsze podpiusję się i zawsze wiadomo, że to Ja.... Pozdro Miłej nocki.... MARCUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

jedyny zespół godny polecania to oczywiście Morikai!

mają ogromny repertuar, bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim pasję do muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Zgadzam się z Piotrem w 100%! Dodatkowa zaleta to doskonałe prowadzenie konferansjerki i poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Zespół Morikai jest niezawodny. Repertuar zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta a jeżeli chodzi o zabawy na weselu są bardzo taktowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz

Na moim weselu też zespół Morikai spisał się rewelacyjnie, nie mam więc powodu aby ich nie polecać wszystkim, który potrzebują zespołu na wesele. Rezerwujcie terminy jak najszybciej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uus
5 godzin temu, Gość Arkadiusz napisał:

Na moim weselu też zespół Morikai spisał się rewelacyjnie, nie mam więc powodu aby ich nie polecać wszystkim, który potrzebują zespołu na wesele. Rezerwujcie terminy jak najszybciej.:-)

wystawili ci fakterę za usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
Dnia 8.01.2019 o 11:54, Gość Piotrek napisał:

jedyny zespół godny polecania to oczywiście Morikai!

mają ogromny repertuar, bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim pasję do muzyki.

wystawiają fakturę, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Na moim weselu też zespół Morikai spisał się rewelacyjnie, nie mam więc powodu aby ich nie polecać wszystkim, który potrzebują zespołu na wesele. Rezerwujcie terminy jak najszybciej.:-) zgadzam się z tym na 200% są rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Morikai to zespół z dobrym repertuarem i zaangażowaniem co gwarantuje powodzenie każdej mniejszej czy większej zabawy.  Zaręczam poleciła mi ich koleżanka i nie żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 13.06.2019 o 10:38, Gość Katarzyna napisał:

Morikai to zespół z dobrym repertuarem i zaangażowaniem co gwarantuje powodzenie każdej mniejszej czy większej zabawy.  Zaręczam poleciła mi ich koleżanka i nie żałuję. 

Bardzo fajny zespół. Super grają, a konkursy oczepinowe są MEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Morikai. Jedyny, niepowtarzalny i super fajny zespół. Nogi same niosą do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×