Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olsztyniak

forum

Polecane posty

Gość olsztyniak
wiesz że na wszystkie pytania odpowiem.... inaczej to już nic na swiecie nie miałoby sensu jak jeszcze i my byśmy sie bawzajem oszukiwali, okłamywali..... to już by była paranoja w paranoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
nie mów tak bo wiesz,że nie tylko seks ale bycie razem sprawia mi przyjemność,przecież wiesz o tym od zawsze.....i nie mów tak sprostać moim wymaganiom,wypicie razem kawy w kawiarni też jest dla mnie przyjemnością......jak trzymasz mnie za rękę w samochodzie i rozmawiasz ze mną.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
wiem elvisie..... hihihihih ale musisz przyznać że trzymanie sie za ręce w samochodzie i delikatne pieszczoty dłoni które przechodzą w gwałtowne chwyty, uściski, głaskania..... nie są znakomitym wsrępem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
oj są ,każdy Twój dotyk wprawia mnie w drżenia.....a w tym momencie to taki niesamowity dreszcz przechodzi od czubków moich palców do brzucha i niżej aż do rozkosznego ciepełka na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
hmmm a jak do tego dodamy nasze pocałunki, wedrowanie dłoni po plecach szyji, karku, pupie piersiach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
to zaraz będę miała wirtualny orgazm wspominając Twoje dotykające mnie dłonie i ciepło Twoich pocałunków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
to jeszcze dołozymy leciutkie podgryzanie brodawek, bładzenie ręką po brzuszku i udach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
chyba już pójdę spać marząc o Twoich pieszczotach ,Twoim języczku ,Twoich pocałunkach,Twoim Maluszku penetrującym moją dziurkę,Twoim dotyku i "tak rób,tak dobrze" ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
nie wspomne już o schyleniu głowy miedzy uda i zagawiania jezyczkiem zaczarowanego guziczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
jak ja wytrzymam do następnego spotkania ..sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
chyba czas już na małą drzemka..... z myśla o dreszczach, drżeniach, jękach, krzykach, i na końcu tym ściskaniem nózek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
jutro jadę dalej więc mam ciurkiem 36 godzin ale jak zjadę wieczorem to może się dopcham do kompa lub przedzwonię powiedzieć Ci dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
jakoś wytrzymamy..... w koścu to tylko pere dni jeszcze.... i mam nadzieje ze uda sie wszystko poskładać..... ech i znowu Elvisek odpływający co pare minut.... to jest niezatarte wspomnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
Dobranoc ,tęsknie pragnę i czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis30
ogromne słodkie jak cukierek buziaczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
przepraszamy wszystkie szanowne Forumowiczki za tak niecne i prywatne wykozystanie tego forum..... hihhhhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
już lepiej nie zaczynajmy z tymi buziaczkami.... bo cybersex murowany..... hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×