Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciaparajda

Jak to zmienić?

Polecane posty

Mam taki problem, że chyba kocham za bardzo. jestem bardzo zakochana w moim chłopaku. On jest 5 lat starszy i wiem, ze też mnie kocha. Często pisze mu smsy, jak przyjedzie to się kleję itepe. On dzwoni, a jak nie zadzwoni albo nioe napisze smsa to potrafię zrobić mu awanturę., szczerze mówiąc to cały mój świat zawiesiłam na nim. Wiem, że to chore, ale nie wiem jak to zmienić. Wiem że on mnie bardzo kocha. Dodam, ze choruję na depresję, biorę antydepresanty i często potrzebuję bliskości, czułości, szczególnie gdy mój stan jest poważny. Może to stąd... Podobno faceci lubią jak kobieta ma swój świat poza obrębem ich związku a ja chyba takiego świata nie mam. jak to zmioenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukać na silę problemów
natury człowieka nie da się zmienić!!! jedni wolą blondynki a inni brunetki. Tak samo z charakterami. Kochajcie się dalej, myślę, że gdyby chciał byś była inna to raczej zamieniłby Cię na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukać na silę problemów
to zmień nick najpierw. i sprawdź w słowniku co znaczy wyraz spontaniczność. Z całą pewnością nie oznacza on że musisz sobie stworzyć dodatkowy, swój oddzielny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amis
nie masz zainteresowań oprócz swojego chłopaka.Cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam :o a co do spontaniczności to wiem że jemu chodziło o to że jestem za grzeczna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukać na silę problemów
mogę się założyć że jak będziesz niegrzeczna to też mu będzie przeszkadzało. takie życie. naucz się bycia elastyczną;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amis
no jak mu awanturę robisz jak nie zadzwoni to taka grzeczna nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mała nigdy nie buduj całego swojego świata na facecie bo jak go zabraknie(a tak sie stanie wczreśniej czy póxniej stanie) top się Twój swiat zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądź ciaparajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×