Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

wszyscy to robia ale nikt nic nie mowi

Polecane posty

wszyscy się bzykają, zdradzają, w trójkąciki układają ale jak przyjdzie co do czego to każdy jest wierny i \"co złego to nie ja\" czyż nie?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto go tam wie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EL_Mariachi - wąchaj! tylko obrażać potarfisz, widocznie twoje IQ wynosi tyle co wersalki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli naprawdę kogoś kochasz
to zdrada nawet nie przemknie przez myśl. największy błąd to być z kimś kogo się nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jestem singlem od kilku miesięcy ale chciałam poruszyć ten temat ponieważ kilka osób mi o tym powiedziało, mało tego opowiadało na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji, chciałabym sie dowiedzieć czy jest w tym ziarenko prawdy, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chciałabym sie dowiedzieć czy jest w tym ziarenko prawdy, W przypadku kobiet - jest W przypadku facetów - nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mężczyźni są wierni a kobiety to zdziry? ja bym polemizowała w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na dodatek pewnie jestem dużo młodsza od Ciebie a tym samym gówno wiem o życiu i świecie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> czyli mężczyźni są wierni a kobiety to zdziry? Oczywiście. Nawet prof Izdebski mówił niedawno, ze zdradzająca kobieta jest dużo bardziej sdestrukcyjna dla związku niz zdradzający facet. Dla kolesia seks to tylko mechaniczna czynność, spust i do widzenia. Kobieta natomiast zdradzając najczęściej angażuje się uczuciowo w nowy związek :o A tym samym przelewa swoje uczucia ze swojego faceta, na kochanka. Jest więc szmatą. >> no i na dodatek pewnie jestem dużo młodsza od Ciebie a tym samym gówno wiem o życiu i świecie tak? Nie wiem, a jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po sąsiedzku
Nie nie wszyscy...El Mariachi...to się da leczyć. Daj sobie szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam się w 1988, i wiesz co? muszę Ci przyznać po części racje aczkolwiek nie wrzucajmy wszystkich kobiet do jednego worka, bo istnieją jeszcze lojalne i wierne kobiety tak samo jak faceci :) J a osobiście ostatni raz byłam z facetem w łóżku ponad rok temu, od tamtej pory cisza... można nazwać mnie cnotka niewydymka ale pier....e się podczas imprezy z nowo poznanym facetem w ubikacji albo w samochodzie to dla mnie szczyt wszystkiego, nie mówię, że od razu muszę kogoś kochać żeby się z nim pieprzyć bo to za długo czekać ;p ale być z nim jakiś czas, mieć doń zaufanie... ot takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kogoś kochać żeby się z nim pieprzyć Ach jakaś Ty wulgarna :classic_cool: Poza tym zgadzam się z tym co napisałaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmieszek07
Jest szmatą, ponieważ się zaangażowała? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Bo po prostu uznała, że jej facet to nie jest ten i szukała miłości u innego? Jak dla mnie to faceci są zwierzętami skoro kochają się mechanicznie, by tylko "się spuścić" jak to nazwałeś. Takie zachowanie jest bardzo prymitywne i świadczy tylko o tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. Bo po prostu uznała, że jej facet to nie jest ten i szukała miłości u innego? Skoro tak uznała, to niech go o tym poinformuje, oficjalnie zostawi i wtedy szuka sobie nowego bolca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Takie zachowanie jest bardzo prymitywne i świadczy tylko o tobie... Pretensja do garbatego, ze ma dzieci proste :o Przecież to matka natura tak nas zaprogramowała, do niej zgłaszaj pretensje :) Tak było, jest i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El_Mariachi ja się przyznałam do wieku a teraz ty :) w ogóle to jestem pod wrażeniem, najpierw mnie obraziłeś a teraz zgadzasz się z tym co napisałam :P jestem wulgarna bo będąc taką ślamazarną cipą w dzisiejszych czasach to daleko nie zajdę :classic_cool: oczywiście tylko w pewnych sytuacjach bo na codzień grzeczną i konsekwentną dziewczynką jestem :P Uśmieszek07 - nie bądźmy dziećmi, każdy potrafi zdradzić, czy to kobieta czy mężczyzna, zawsze metka z przypisem "zdrada" była przyczepiana do mężczyzn a teraz? kobiety stają się takie same, takie życie, czasy się zmieniają niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> El_Mariachi ja się przyznałam do wieku a teraz ty 25. >> w ogóle to jestem pod wrażeniem To nic nadzwyczajnego, ja tak po prostu działam na kobiety :classic_cool: >> zgadzasz się z tym co napisałam Zgadzam sie z każdym, kto napisal coś z sensem. >> jestem wulgarna bo będąc taką ślamazarną cipą w dzisiejszych czasach to daleko nie zajdę Sądzisz, ze będąc wulgarną przestaniesz być cipą? :o Wręcz przeciwnie. Kobietom rzucanie wulgaryzmami nie przystoi, zwłaszcza ładnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgarną jeśli sytuacja mnie do tego zmusza, bo jak mam reagować na kogoś kto mnie obraża, mówi nieprawdę, i jeszcze się z tego śmieje? mam odpisać coś w stylu " oj kurde felek nie bądź taki niemiły bo pożałujesz"? no proszę cię :o w życiu trzeba twardym być a nie "mientkim" to tez moje skromne zdanie, być może się mylę ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia tak? może wychowałam się w takim środowisku gdzie należało być stanowczym i nie dać się silniejszym? w ogóle co facet robi na kobiecym forum?? hę :P a co do pięknych kobiet to oczywiście do nich należę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> w życiu trzeba twardym być a nie "mientkim" Owszem, ale można być twardym nie używając ani jednego wulgaryzmu. Potrafię kogoś zwymyślać, obrzucić obelgami nie używając przy tym ani jednego przekleństwa :) Ale jak wolisz, ja tylko mówie, ze odrzucają mnie od siebie kobiety używające kurrw, chuujów itp jako przecinków w swoich wypowiedziach :o >> może wychowałam się w takim środowisku gdzie należało być stanowczym i nie dać się silniejszym? Raczej starasz się udawać taką twardą ;) >> ogóle co facet robi na kobiecym forum?? To samo co na każdym innym forum, przecież nie ma tu zakazu przebywania dla mężczyzn :) A bez takich jak ja za dobrze by wam tu było, muszę czasem kij w mrowisko wsadzić :classic_cool: >> a co do pięknych kobiet to oczywiście do nich należę Kwestia subiektywnej oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udaję twardej choć kiedyś było ciężko a co do chujów jako przecinki to znam jedną taką dziewczynę i to jest nieporozumienie, >Potrafię kogoś zwymyślać, obrzucić obelgami nie używając przy tym ani jednego przekleństwa< być może wynika to z tego, że jesteś wykształconym facetem, masz już przecież całe 25 lat:classic_cool: ja natomiast skończyłam niedawno 20 więc być może nie ukształtowałam jeszcze sobie sposobu argumentacji :) no tak co my byśmy bez facetów na forum zrobiły :D jeśli chodzi o kobiety piękne i te "mniej piękne " to tutaj należałoby wspomnieć o gustach ale przecież o gustach się nie dyskutuje :P siedzisz tu na forum podczas pracy? w domu?nudzi Ci się?a Twoja kobieta nawet nie wie, że tu siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. masz już przecież całe 25 lat Trzymajmy się wersji, że mam DOPIERO 25 lat :classic_cool: >> natomiast skończyłam niedawno 20 więc być może nie ukształtowałam jeszcze sobie sposobu argumentacji Mądre to co napisałaś :) >> no tak co my byśmy bez facetów na forum zrobiły :classic_cool:🖐️ >> to tutaj należałoby wspomnieć o gustach ale przecież o gustach się nie dyskutuje Jak najbardzie się dyskutuje, przynajmniej ja 🖐️ >> siedzisz tu na forum podczas pracy? w domu?nudzi Ci się?a Twoja kobieta nawet nie wie, że tu siedzis Siedzę w pracy oczywiscie, w domu mam co robić :) A moja królewna rzeczywiście nie wie, ze tu bywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wie z jaka bestią mieszka pod jednym dachem oj oj oj :D >Mądre to co napisałaś ja wiem :classic_cool: a jaki jest sens tego, że komentujesz wypowiedzi bezradnych i załamanych dziewczyn/kobiet? sprawia Ci to przyjemność? pytam z czystej ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie wie z jaka bestią mieszka pod jednym dachem oj oj oj Bestią? W żadnym wypadku :) >> jaki jest sens tego, że komentujesz wypowiedzi bezradnych i załamanych dziewczyn/kobiet? sprawia Ci to przyjemność? pytam z czystej ciekawosci Nie dam się wciągnąć w psychologiczną autoanalize mojej osobowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o psychologiczne analizy to do mojej koleżanki studentki psychologii należy się zgłosić :P więc twierdzisz, że jesteś czułym, wspaniałym facetem? i w żadnym wypadku bestią?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> więc twierdzisz, że jesteś czułym, wspaniałym facetem? i w żadnym wypadku bestią?? Ja nic nie twierdze ;) W każdym razie reklamacji jeszcze nikt na mnie nie składał :classic_cool: Ba, a zapotrzebowanie swego czasu było wieksze niż liczba dostępnych modeli if you know what I mean ;) A czemu tak drążysz przypadek mojej osoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Так, я понимаю товарищ :classic_cool: dlaczego? bo wcześniej przyglądałam się Twoim wypowiedziom na tym forum i aż nie mogę się otrząsnąć, że ze mną rozmawiasz w taki sposób tj. normlanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×