Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

żebys wiedziala, ze wypierdole szukac żony do litwy albo łotwy , wole być sam niż miec polke chochoła w dodatku niedouczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
pisz wyraźnie nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
zobaczyl litwe i wielki swiatowiec. taki jozin z bazin buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
no tak bo zadna z takim burakiem nie pojdzie do lozka, wiec walenie konia pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
bawisz mnie do łez wujek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak może powiem z Litwy
blisko do Królewca a tam klinika powiekszająca penisy ze specjalną zniżką dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahhahaa też mi atrakcja- łożko..żal mi frajerow co lozko i ruchanie wyznaczaja sobie jako glowny cel w życiu.. ale to chyba z braku innych rozrywek, no coż kady oże jak może ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
kiblujesz w podstawówce? te twoje rymowanki za tym przemawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
prawda jest taka....ze jesli ktos siedzi w naszym Polskim kraju na dupie i nie rusza sie nigdzie poza granice kraju NIE POWINIEN sie wypowiadac na temat urody kobiet z innych krajow....mozemy podyskutowac jak wygladaja Polki czy Polacy i pomimo iz niektorzy, a moze i wiekszosci z nich potrzebna jest zmiana w wygladzie, w gubiej mierze powinnismy skupiac sie na tym co mamy ''w srodku'', jaka mamy osobowosc i co tak naprawde czujemy a nie to jak wygladamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2000
jestem kobiete i musze sie zgodzic z facetami polskie kobiety sa zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja bede przeznaczal pensje na podroze poznawanie nowych ludzi i świata , a Ty bedziesz zapierdalal po zasilek do spolecznej jak narobisz 5 dzieci ktore bedzie musialo utrzymywac panstwo.i jak w tym kraju ma byc dobrze jest jak jest bo 30 lat temu polowa ludzi myslala jak ty imbecylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozin z bazin??? BUAHAHAHAHAHA! To było świetne, karramba:D Wujku - wyrażaj swoje zdanie, ale w bardziej kulturalny sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
wuju Dżonie, to przenosnia była, ale jak w podst. kiblujesz to jeszcze nie doszedłes do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
dziekuje zabko staram sie jak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karamba zamknij morde, jak po wyjezdzie na litwe nie zmienisz zdania to zastanow sie nad swoja seksualnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
ja tam do trzeciego swiata sie nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek ma rację - to, jakie mamy wnętrze, odbija się na naszej twarzy... Ale nie oszukujmy się - trzeba poświęcić trochę czasu na zadbanie o siebie... A ja za granicą byłam, na kobiety nie zwracałam uwagi, ale mogę z całą pewnością stwierdzić, że polacy na tle facetów z południa czy zachodu wypadają bardzo bladziutko... Zwłaszcza tacy polacy a'la jozin z bazin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci świat ? Buhahaaha to w takim razie ukraina to 5 a polska 4, chcoiaz ukrainki tez polki przewyzszaja , wiem bo kolega ma zone ukrainke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana dziewczyna jedna z nie
wujek 198ua-już nie przesadzaj wszędzie się znajdą zaniedbane... a tak po za tym skąd wiedz co chowają w majtach? smród czy mogiłe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
uwielbiam tego wujka!!!!!!!!!!!!! wystarczy byle tekst a ten juz prawie placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
tak????????????????????????????????? Bożesz Ty mój - jakby powiedziala pani stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze to zależy od regionu, z litwinkami sa porownywalne tlyko TORUNIANKI, GDAŃSZCANKI I ZAMOŚCIANKI, a reszta paszczurstwo jezdze duzo po polsce i krajach osciennych wiec znam sprawe od podszewki !!!! polki mogly by byc trakie same jak litwinki i lotyszki ale ZACZNIJCIE O SIEBIE DBAC !!!!! W TYM CALY PROBLEM ! na litwie co druga kobieta zadbana w polsce co 30 !!!!! w tym problem zrozumcie to jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
3 na jednego to roszke nie ''fair''...kazdy moze wyrazac swoje poglady w tai sposob jaki mu sie tylko podoba....zyjemy w wolnym kraju i kazdemu czlowiekowi wolno dawac swoje opinie.... POLSKIE KOBIETY SA ZANIEDBANE, ALE NIE TYCZY TO SIE WSZYSTKICH POLEK, takze laski zejdzie z WUJASA, bo on ma racje w tym co mowie, i ja obstaje za nim...jak narazie to on pisze tutaj bardzie sensowniej niz wy wszyscy raze mwzieci..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
wujek to juz pewnie zaplul jadem caly monitor, fuuuuuuuujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie Jozin z Bazin to
>>[ zabu92inka Jozin z bazin??? BUAHAHAHAHAHA! To było świetne, karramba] to bylam ja kafeteryjna idiotka i głupia suka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
franek a czy my mowimy do ciebie? nie? no to sorry, ale sie nie wtracaj, bo czekam az wujek placzem wybuchnie nad swoim marnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
hahaha ja mam 26 lat jestem wysporotwany a piwa to prawie w cale nie pije podbnie jak wodke wiec twoj obrazek ma sie nijak chyba jestes dnem jak sie obracasz w towarzystwie alkoholikow :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×