Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

Gość karramba87
ok Jacek, nie reklamuj sie bo ci to nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karramba - tak trzymaj:D Twoje teksty mnie powalają:D Wujek ma jakiś kompleks na punkcie kraju swojego pochodzenia... A ukrainki i inne ruski chyba polki przewyższają o 100 % w dawaniu dupy takim jak ty, wujciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licz na to nie wybuchne bo moje ycie jest duzo ciekawsze a bedzie jescze lepsze jak wypierdole z tego kraju i ożenie sie z piekna litwinka, tam ludzie maja auta na jakie polak musi robic pol zycia. a benyna i fajki 2 razy tansze , nie ma zlodziejskiego zradu a mimo to czysciej i schludniej 100 razy niz u nas, nikt nie gapi sie na ciebie jak debila u nas jak na wioche jwedziesz albo do jakiejs miesciny to od razu malo galy im nie wyliza tego tez nienawidze w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
jesli 92 to twoj wiek i obracasz sie wsrod brzuszkow piwnych to jestes prawdziwym dnem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
ej oglądaliście rozmowy w toku ze sylwusią? wujek to ten sam typ "ja mam bardzo ciekawe zycie, naprawde uwieżcie mi, że mam! wcale nie jestem brzydki i nudny!!!!!! " breh breh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
sylwusia to chwyt marketingowy jakies smarkuli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
ojej wujek nie chcialam cie urazic...... wysoko mierzysz ........ ZARAZ UMRĘ ZE ŚMIECHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
sluchaj no karamba, liczy sie doswiadczenie, a Ty mas go niewiele wiec nie podskakuj.....najpierw piszesz o kulturze pisania a teraz wypisujesz bzdury o dawaniu du..py??? i kto tu qrna reprezentuje lepsza kulture wypowiedzi..nie masz i nigdy miec nie bedziesz pojecia co to znaczy ladnie wygladac...poza tym swietnie sie dobralyscie w pare z zabu92inka laski...oby tak dalej...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglisa
zalezy koleś w jakim mieście mieszkasz, widocznie w twoim są brzydkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
zabu92inka to ze zadajesz sie z jakims marginesem i prymitywami z brzuszkiem piwnym nie upowaznia cie do tego zeby wyzywac cala populacje meska o smierdzacych piwoszy ty akurat obracasz sie w srodowisku patologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
już nawet nie chce mi sie cie upominac o kulture bo najwidoczniej rodzice w piwnicy cie chowali, biedny, biedny, biedny wujek. ofiara pękniętego kondoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
a jaki ty reprezentujesz poziom rozmowy stefanie marianie???? to chyba nie jest najlepsze miejsce dla ciebie...spadaj na salony skoro te wypowiedzi cie oburzaja...phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
przykro mi ze masz komleksy z powodu ze laska potrafi przegadac faceta. nie przyznasz sie do tego, ale to prawda misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
och jak lubie tych wsiowych chlopcow z forum, mozna sie z nich ponapierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jacku - ja się z takowymi nie zadaję, ale napisałam, że większość polaków tak wygląda. A większość to nie wszyscy. Większość to ty, wujcio, franio i inni.... A może polaków się postrzega tak, bo są chamscy, bezczelni, niewychowani, zakompleksieni, co widać na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
karamba...zal dupe sciska jak sie czyta twoje banialuki....wsiowe chlopy??? jestes ich liderem koleszko....i niezle ci to wychodzi wszawy buraku.... tak sie sklada ze nalezysz do mniejszosci.... i chyba za daleko nie pojedziesz na tym wozku popaprancu./..hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
karamba glupia pi**o spie**alaj pod latarnie k**wo niewyj**ana corko szmaty i palacza C.O karamba glupia pi**o spie**alaj pod latarnie k**wo niewyj**ana corko szmaty i palacza C.O karamba glupia pi**o spie**alaj pod latarnie k**wo niewyj**ana corko szmaty i palacza C.O karamba glupia pi**o spie**alaj pod latarnie k**wo niewyj**ana corko szmaty i palacza C.O TEKST ROKU... karamba...przyznaj ulicz.ica zawsze bylas...wredna su.a co taniej rozrywki pod latarniami szuka...przyznaj ze to prawda...tylko na tyle cie stac ????ciekaaw jestem jak ty sie musisz czuc kiedy chodzisz do kibl. ..nie boli cie dups.o????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
mów mi tak dalej, po mnie to splywa co taki ciul ma do powiedzenia, mozesz sobie na mnie najeżdżać, cmoknij mnie pupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
polecalbym wizytę o dobrego terapeuty bo jak widzę wasze męskie ego zostalo przeze mnie zdeptane :) victory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
zabusia, oni leża juz i kwicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana dziewczyna jedna z nie
wujek nie przejmuj sie komentarzami pewnie piszą to kobiety które o siebie nie dbają;) e tam zresztą nie ma co się przejmować... przecież jak by wszyscy byli piękni i zadbani to nie było by tak ciekawie;) a zresztą jeszcze raz powtarzam laska zadbana to laska czysta w majtkach itp,,, nie koniecznie wizualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wujkowie??? Żeby wam coś napisać, to się musiałam położyć na ziemi, żeby się zniżyć do waszego poziomu.... No, widzę, że ci się franku skończyły argumenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
z mila checia a ty mi wyliz dupa.ke bo skonczyl mi sie papier taletowy...chcesz???? na pewno??? skoro jestes takim pojeb.m....na pewno ci zasmakuje buraku cukrowy.. kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karramba - YOU ARE THE CHAMPION, MY FRIEND:D No, ale kobiety zawsze górują nad facetami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×