Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość były znaki a ja głupia

czy były znaki, zdarzenia ostrzegawcze że to nie to

Polecane posty

Gość były znaki a ja głupia

napiszcie czy czy zdżyła Wam się sytuacja, jakieś zdarzenie, znak, zabobon że to nie ta osoba, że nie należy się z nia wiązać a póżniej się rozpadło ? np. u mnie coś takiego - podczas skąłdania przysięgi w kościele grobowa a mi wymsknęła się obrączka z i upadła na metalową tacę którą trzymał pomagier księdza . było cicho a dźwięk upadajacej obrączki rozszedł się groźym echem po całym kościele aż mnie ciary przeszły - potem przed lokalem weselnym kiedy rzucalismy za siebie kieliszki na szczęście jeden sie nie potłukł, przeze mnie odebrany jako niedobry znak... - jeszcze na dodatek kamerzysta zniszczył przypadkowo orginał filmu DVD z uroczystości już jest po małżeństwie dajcie przykłady ze swoich związków, tyh zalegalizowanych jak i wlnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli uwierzysz w takie \"złe\" znaki to one wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc najpierw było że uwaga niebezpieczny zakręt w prawo no i okazało się że ma poglady prawicowe potem to uwaga zwierzeta godpodarski i faktycznie niezła z niej krowa a potem to już z górki uwaga śliska nawierzchnia i garb poprzeczny ale jak już dałem radę to okazało się że utąp pierszeństwa przejazdu i zwierzeta dzikie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat dla mnie
Zgubiłam pierścionek zaręczynowy. Małżeństwo jeszcze trwa ale tylko na papierze i chyba tak też niedługo przestanie, bo się wykańczam nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patrz do tyłu
to tylko zabobony, jak się chce to zawsze się cos dopasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu znajomemu
mojemu znajomemu tuż przed ślubem zginęły obrączki, małżeństwo szybko się rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU.... Ty z góry założyłaś, że to małżeństwo ci się nie uda i zadziałała twoja podświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w takie znaki, ale zaraz po ślubie zgubiłam obrączkę :D jestem po rozwodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×