Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafetejka

czy mąż opowiada wam o.....

Polecane posty

Gość kafetejka

tym, jak kuszące i seksowne spotkał kobiety w drodze do pracy...w sklepie...czy w tramwaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blade twarze.....
nie opowiada na szczęście, ja mu kurwa dam tylko by zaczął i by skończył w tym samym momencie ogłuszony moją pięścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetejka
tak i denerwuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrr
kafetejka wyluzuj kobieto, jeżeli facet opowiada Tobie o innych kobietach i zachwyca sie nimi to wiadomo, że Ty jemu nie wystarczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie też bym sie zirytowała... ale.... może jest powód dlaktórego to mówi? wersja A - chce wzbudzić zazdrość wersja B - oczekuje od Ciebie abys czasem "zrobiła" się na taką mega kusząca i seksowną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburyna
to jasne jak slońce maleńka, że twój mąż chce zrobić skok w bok i zrobi to przy najbliższej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie mu nie wystarczasz, co za brednie :O Moze chce wzbudzic w Tobie zazdrość, moze to sugestia bys bardziej o siebie dbala.. Przeciez facet, ktory zdradza nie opowiada żonie jaką ma sexi kochankę, więc to nie koniecznie musi mieć \"żłe\" dno, moze ma dobre intencje w jego mniemaniu(wiem, ze to moze wydawac się dziwne) ;) Głowa do góry i powiedz mu co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myśle, ze jakby miał inną albo nosił się z takim zamiarem to raczej by milczał... :) Może kup seksi bieliznę, zrób czerwone pazurki itd... ;) może tego oczekuje ? ;) a czasem o jakimś przystojniaku tez mozesz napomknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też opowiada...
ale już się przyzwyczaiłam, po 20 latach wspólnego życia. Nie ważne co gada, ale co robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetejka
a zechciej nam zdradzić, czy skuteczny jest mąż w działaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetejka
czy poczułaś się kiedyś oszukana zdradzona przez meża opowiadającego o innych kobietach bedących obiektem jego westchnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
lubie dziewczyny w mini bio mam erekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opowiada
wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njghyygyu
Bezedury, czy nawet o tej godzinie musisz mi odbierać apetyt na zbliżające się śniadanie?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njghyygyu
Twoja stopka zniechęciła mnie do porannego śniadania zbliżającego się wielkimi krokami :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njghyygyu
moment, ten miodek uchny masz na myśli? :O Wolę jednak nie, dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że kobiety - w przeciwieństwie do mężczyzn - uszy myją, a nie tylko wietrzą.:P Kobieta jest jak abstrakcyjne dzieło sztuki - najlepiej prezentuje się z daleka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym musi byc
że faceci uszy wietrzą a nie myją...bo jak im się mówi że mają coś zrobic to nie słyszą.... a co do dawania powodów do zazdrości i delikatnym sugestiom że kobieta się zaniedbała, jest marudna, zrzędliwa, nie sprząta, nie pierze przyjrzyjmy się lepiej takiemu przeciętnemu mężowi i temu jak wygląda gdy wróci do domu...czy nie wygląda trochę jak Al Budndy ?! Siedzi toto w dresie na kanapie, w wyciągnietym Tshircie ewentualnie podkoszulku i kapciach, drapie się po kropku, dłubie w uszach, bacznie sprawdza co wydłubał...gapi się w TV, maniacko pstryka co sekundę pilotem i co chwila woła na żonę by coś mu przyniosła, podała, zrobiła.... zawsze zastanawiam się czemu tak samo nie zachowywał się na randkach, wtedy łatwiej byłoby z takiego od razu zrezygnowac superseksowny widok, nic tak nie zachęca do małżeńskiego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak idę z żoną to opowiadam jaka jest śliczna i zgrabna , nie tak jak te mijające nas pasztety, a czyja to zasługa? Moja, bo pilnuje żeby przestrzegała diety żp i zamiast wozić duupę samochodem kręci do roboty na rowerku i ma przydział słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×