Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martita.....

Moj byly chce....

Polecane posty

Gość Martita.....

ze soba skonczyc... moze tylko glupio gada ale booje sie. juz pol roku jak z nim nie jestem a on nadal mnie kocha a przy tym chce zniszczyc mojego aktualnego chlopaka po czym sam ze soba skonczyc... co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
jak mozna olac kogos z kim sie bylo prawie 3 lata a teraz ten ktos przeze mnie chce sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
masz swoje życie, jesteś już poza jego życiem skoro tak sie zachowuje widac ze jest prostakiem a nie gosciem z kasa ktory chce aby ta KTORA KOCHA BYLA SZCZESLIWA JEZELI NIE Z NIM SAMYM TO Z INNYM... olej kretynow nawet jezeli to jest Twoj byly ktory teraz szantazuje Cie i chce wplynac Ci na psychike... pozostan madra i nie daj sie tym gierkom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
gosciem z KLASA --> mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly tez mi pisal ze idzie sie zabic, desperat jeden nie wierze mu ze to zrobi dalej mi pisze jak on mnie to nie kocha, jaka krzywde mu wyrzadzilam, a jaka do cholery on mi wyrzadzil...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeees
szantaż dziecinada eeee,faceci tak maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
ale jak on cos odwali to jego rodzina mi oczy wydlubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
Bezedury ludziom takimmi słowami nie pomagasz :P jestes brutalna ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każ mu iść do psychiatry i niech się leczy psychotropami z Ciebie :D:D:D musisz mieć niezłe przyciąganie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
to jest cos straszego... bo ja go skrzywdzilam... on zaslugiwal na lepsza.... byl taki dobry... nadal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze znim pogadaj . . . bo jakby co to kiedys bedzie ci lzej. moj byly byl alkoholikiem,kiedy go zostawilam grozil ze sobie cos zrobi. Po 3 miesiacac rozpedzony,samochodem udzerzyl w drzewo. Oczywiscie pijany. Nieprzezyl. Ale do dzis nie wiem czy nie zrobil tego specjalnie i sie ztym mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
nie miej wyrzutow sumienia.... Budka Suflera ma kawalek: ,,(...) czasem spalone mosty to najlepszy w zyciu start...(...) zacznij zyc swoim terazniejszym zyciem.. bez niego w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sie rozstaliscie to nie przez jakies pierdoly prawda? ja tez czasem wracam wspomnieniami do bylego, ale kurde! jak sobie mysle o dobrych i zlych momentach, to jednak zlych jest wiecej to jest moje zycie, ja o nim decyduje, i ja jestem w nim najwazniejsza, pozniej inni troche egoistyczne myslenie ale wlasnie to mnie nauczylo ze musze myslec o sobie przez 2 lata poswiecalam sie jak glupia, rezygnowalam w planow bo on chcial inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
CHEZA... ja bym nie umiala zyc z mysla ze to mogloby stac sie przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
Bezedury ludzka okrutność jest jak studnia niewyczerpywalna :P ale jakby mnie byly tak meczyl i necil to przy Twojej opinii by mnie to pogrozylo i pobieglabym plakac do klopa nad swoim marnym zyciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego zrobilas
powiedzial ci ze chce sie zabic? moze on specjalnie tak mowi chce wzudzic litosc zebys wrocila doniegomoze o to mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
też tak myślę że chodzi o litość zaczyna wykorzystywac sposoby... jak w ,,Milionerach'' kola pomocnicze tak i on sie roznych sposobow chwyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze moj byly bierze mnie na litosc bo innej opcji nie widze ale co na litosci mozna zbudowac? bedzie dobrze tydzien, dwa, w porywach do miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita . . . - nie jest lekko,nie wiadomo czy poprostu sie upil i nie wyrobil na zakrecie czy zrobil to specjalnie. Dlatego pomimo tych wszystkich opini ze lepiej go olac to poprostu z nim pogadaj,spokojnie bez nerwow,sprobuj wytlumaczyc co i jak. A moze zalapie ze to co bylo juz nie wroci. Ps i jestes moja imienniczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
Powiedzal ze najpierw zabierze mi mojego terazniejszego chlopaka zebym zobaczyla co to znaczy kogos stracic a pozniej skonczy za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego zrobilas
madchen za granica siedzisz jak sie nie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego zrobilas
czytalam topici byla twoja wypowiedz cos odnosnie checi wrocenia spowrotem sama planuje sie wybrac do anglii za rok ktowie mozena stale:) w jakimmiescieejstes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
widzę analiza psychologiczna juz zrobiona :] no tak... tak to jest z uczuciami, niby sie wzbraniasz, mowisz ze NIE NIC NIE MAM DO TEGO KTOSIA a tu straszy smiercia i bach... okazuje sie ze jednak pokladow uczuc troche jeszcze jest na dnie... :D dobrze ze moje zwiazki nigdy nie byly takie skomplikowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
Cheza- milo mi. wydaje mi sie ze rozmowy juz nie pomoga... ciagle slysze "ale dlaczego", "ale nie rozumiem", "ale co ja zrobilem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w anglii od 3 tygodni ejstem do berlina planuje na przelomie czerwca i lipca przyszlego roku:) a jestem w ketteringu:) od londynu z poltora godziny, w gore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego zrobilas
a zostajesz na stale za granica czy wracasz? jakci sie podoba anglia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
JA JESTEM W ANGLII mogę pogaduszyć :D poradzić:D [ o ile nie zasnę zaraz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego zrobilas
a l i w jakimwieku jestes?jakiemiasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglia mnie doluje ludzie tacy przymuleni sa i angielki straznie grube chodza tak co druga to ma nadwage a na stale zagranica na pewno nie chce wracac do polski rok w anglii a pozniej planuje do berlina, i chcialabym we wloszech troche pomieszkac pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×