Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

szukam dodatkowej pracy? może macie jakieś pomysły, albo możecie coś polecić?

Polecane posty

No i bardzo proszę! Tyle słów i żadnego argumentu na dowód, że: 1. Intway jest piramidą 2. Wpłaciłem i starciłem jakiekolwiek pieniądze w Intway 3. Naganiam kogokolwiek do Intway 4. Naciągnąłem kogokolwiek za pomocą Intway 5. Oszukałem kogokolwiek pod kątem Intway W zasadzie w ogóle można mówić, że ani jednego dowodu nie było przedstawiono. Porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a trzeba tam wplacac jakies
pieniadze, czy mozna np. pozniej wplacic te 700 zł jak już sie zarobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpłacać nic nie trzeba. Trzeba wydzierżawić narzędzia biznesowe. A odpowiedź na pytanie o późniejszą wpłatę zilustruję takim przykładem. Powiedzmy otwierasz salon telefonów komórkowych. Nie masz jeszcze pomieszczenia, wyposażenia sklepu, nie masz nawet samych telefonów, ale chcesz najpierw zarobić na to wszystko. Czy się da? Ależ oczywiście!!! Tylko będziesz musiał nagimnastykować się, nalatać i jeszce nie wiadomo co zrobić. I nie wiem, czy to się opłaci. Tak samo i w Intway. Jest możliwość wejść do biznesu bez inwestowania grosza, ale będziesz musiał baaardzo sporo pokombinować!!! Mogę ci ten sposób pokazać, ale nie miałbym sumienia go polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko sie wydaje
bardzo skomplikowane w tym Intway, poki co nic z tego nie rozumiem i nawet nie wiem czym sie ta firma zajmuje i po co wydzierzawiac te narzedzia biznesowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skomplikowane to moze być tylko na pierwszy rzut oka. Ja też nie wszystko od razu załapałem. Po co narzędzia? Zobaczmy. Kiedy chiałbyś otworzyć warsztat samochodowy, czy potrzebowałbyś narzędzi? A jeśli chodziłoby o salon fryzjerski? A może biuro podrózy nie potrzebuje mebli, telefonów, faksów i komputerów? Czy obejdzie się bez narzędzi pośrednictwo handlowe, biuro architekta, serwis telefonów czy naprawy AGD? Praktycznie jakikolwiek biznes wymaga takich czy innych narzędzi! Biznes Intway również potrzebuje określonych narzędzi. Jak będziesz przykładowo sprzedawał cokolwiek w internecie bez internet-sklepu? Albo jak zajmować się day-trading\'iem bez profesjonalnego terminalu giełdowego? Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty prowadzisz jakis sklep in
ternetowy? podasz moze link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że to co mówi ten oszust, to wyuczone socjotechniczne brednie. Kłamie ohydnie, bo na dzień dobry musisz wpłacić 2600 dolarów na pakiet Investor. Jest to oczywiście wirtualna pułapka, ponieważ później możesz sobie poinwestować jedynie w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś z założenia złym człowiekiem i dlatego nigdy nie zrozumiesz, dlaczego staram się pomóc innym, kiedy już mam z czego żyć. I to nie najgorzej. Co tyczy kwestii finansowych, to gdybyś miał dostatek rozumiałbyś, że od pewnego momentu generowanie pieniędzy przestaje być zarabianiem, lecz staje się pewnego rodzaju zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest złym człowiekiem, niech osądzą forumowicze. Twoja "pomoc" wynika z chęci odrobienia się ze strat w piramidzie. Oto książkowy przykład moralności Kalego. Wstyd przynosisz narodowi rosyjskiemu Wiktor! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością, to ty powinieneś się wstydzić! Bezczelnie kłamiesz na mój temat wprowadzając w błąd i robiąc nieopisaną krzywdę swoim rodakom. Nie podałeś ani jednego dowodu mojej winy, a ja w tym samym czasie jestem w stanie potwierdzić faktami każde moje słowo. Czemu robisz krzywdę? Wyjaśnię ci na przykładzie jednego faceta, który opowiedział swoją historię na jednem ze szkoleń. W połowie lat 90-ch przyszli do niego dwóch kolegów ze szkoły i zaproponowali wejście do spółki w nowym biznesie. Chodziło o telefonię komórkową. Trzeba było zainwestować sporo kasy i zaproponowano mu sprzedać mieszkanie i zainwestować pieniądze w ten biznes. Kiedy zobaczył on ówczesną komórkę, a szczególnie cennik połączeń, powiedział im żeby szli na drzewo prostować banany. I tamci poszli. Dzisiaj są milionerami i prowadzą życie, które mało kto nawet w najlepszych marzeniach widzi. Teraz ty, wprowadzajac ludzi w błąd, powodujesz rezygnację z najlepszej oferty zarobkowej, jaka jest na współczesnym rynku. Praktycznie okradasz tych ludzi!!! Żeby chociaż z korzyścią dla siebie!!! Ale robisz to de facto z czystej głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ośmieszaj się jeszcze bardziej Wiktor. Ty i ja wiemy że jesteś naciagaczem i koniec. early retirement musi non stop pisać te bzdury o swojej piramidzie (patrz link w jego stopce) ponieważ nie ma innego sposobu by odzyskał utopione tam swoje pieniądze. Omotali go, obiecując złote góry, wpłacił biedaczyna pieniądze i żegnaj Gienia... Więc ciągle nagabuje, zachęca, kłamie bo MUSI kogoś pozyskać, dzięki komu odzyska część straconej kasy! Ot i cała tajemnica uporu naszego Wiktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almeria druga
to oszust. pisał o remoncie przedszkola który niby sponsorował. nic takiego nie miało miejsca bo zostało sprawdzone :D:D on wciąż kłamia i naciąga ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w temcie piramid
czy mozecie mi wystlumaczyc na jakies zasadzie dzialaj te piramidy finansowe? bo to co ten \"early.. \" tlumaczy i ten przytoczony mejl to belkot. Same brednie bez sensu, wiem ze to oszustwo ale niech ktos prosto napisze jak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w temcie piramid
juz sama zobaczylam w googlach co ta sa piramidy finansowe :) early ty sie nie boisz ze cie wsadza za takie ich propagowanie? w koncu to nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pomysłu SIEĆ SKLEPÓW W INTERNECIE. Otóż, mimo głupot, wypisywanych tutaj przez jakiegoś nawiedzonego piramidzarza, chcę powiedzieć, że pomysł z tą siecią juz funcjonuje. I jest w tym 2 dobre wiadomości. Po pierwsze, system się sprawdził, czyli działa. A po drugie, działa on, jak na razie, poza granicami Polski, a więc, ta nisza rynkowa w tym kraju jest jeszcze nie zajęta!!! Jest jeszcze szansa być w ścisłej czołówcę tej branży w tym kraju. A może i nie tylko w tym kraju. Co do kosztów. Ten sam piramidziarz podaje jakieś wyssane z palca kwoty 5500 zł, 2600 dolarów itd. To są totalne bzdury!!! Koszt uruchomienia sklepu wraz z systemem promocji wynosi około 1000 zł. To wszystko. W tej kwocie jest zawarty cały szereg szkoleń w zakresie handlu internetowego oraz obsługi komputera. Jaki może być zysk? To zależy przede wszystkim od każdego. Jaki wybierzesz towar, jaką politykę cenową będziesz prowadził itd, itp. Specjalną uwagę zwracam na określenie SIEĆ. Oczywiście można mieć wyłącznie własny sklep, ale o wiele bardziej opłacalne jest posiadanie wielu sklepów, prowadzonych przez inne osoby, ale takich z obrotu których dostajesz niewielki procent tantiemu. Nawet jakby ten procent wynosił zaledwie 1, to posiadanie 100 sklepów da w przybliżeniu taki sam dochód, jak twój własny sklep. Przy tym taki dochód jest o wiele bezpieczniejszy, gdyż małoprawdopodobne jest, że w wszystkie sklepy jednoczesnie upadną, czy będą mieli jakieś inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 354 USD premii, w tym 61 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 94 USD. Z tego również 61 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. Niezła piramida co? 1000 partnerów żeby pozyskać, trzebaby przez 50 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA: Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. KŁAMSTWO: Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. PRAWDA, ALE Z BŁĘDEM: Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 354 USD premii, w tym 61 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 94 USD. Z tego również 61 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. WYJAŚNIENIE: ...kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Nie 60 000, tylko 40 000. Mozliwejest, ze to był mój błąd, ale nie wykluczam, że jest też kolejny przekręt krzykacza, co założył ten topick. A więc, za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 670 partnerów. Wydaje się być dużo, ale tak jest dopóki nie zrozumiesz potęgi duplikacji. W uproszczeniu to jest tak: pozyskujesz 2 partnerów w pierwszym miesiącu i pomagasz im zrobic to samo. Oni cię duplikują i w ten sposób - 2x2x2x2x2x2x2x2x2=512 - zaledwie po 9,5 miesiącach masz mieszkanie za 200 000 USD. A najważniejsze jest to, że już ani grosza nie zapłacisz za to mieszkanie, ponieważ cały kredyt zostanie spłacony przez Intway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodniczko, dzięki za słowa wsparcia!!! Rzeczywiście w tej firmie jest ogromna kasa do wzięcia, dają solidne i przyjemne nagrody i mają fundusze, które w normalnych warunkach dla większości ludzi są niedostępne. Dla przykładu zobacz co to jest fundusz hedging\'owy. Jeden z naszych funduszy należy właśnie do tej grupy. Ale nie tylko w kasie cała rzecz! Strategicznym celem Korporacji jest zapewnienie niezależności finansowej dla każdego partnera. A to oznacza, że nasi partnerzy z pomocą firmy mogą zostać lepszymi małżonkami, rodzicami, przyjaciółmi i po prostu obywatelami. Człowiek, który nie musi juz martwic się opłacaniem rachunków z reguły zaczyna myśleć o czymś o wiele bardziej istotnym. Nie wiele się znajdzie miejsc pracy, gdzie szefostwo dba o pracowników na takim poziomie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ogrodniczko! Tak. Mamy grupę wirtualnych produktów: wysokiej jakości hosting z mnóstwem serwisów, finansowy doradca, w najbliższym czasie zostaną wprowadzone do sprzedazy osobno od pakietu Partner konstruktor stron, autoresponder oraz sklep internetowy. Jednak niemniejszej uwagi zasługują produkty fizyczne: produkty ochrony przed szkodliwym elektromagnetycznym promieniowaniem LifeGuard, wspaniałe izraelskie produkty do pielęgnacji cery, z nowowprowadzanych - filtry dla wody o unikalnych własciwościach. Specjalnej uwagi zasługują aparaty dla bio-informacyjnej terapii. Szczegóły wkrótce będą podane na stronach. Takie bogactwo oferty daje bardzo duże możliwości zarobkowe. Zacznijmy od tego, że za samą sprzedaż naliczają minimum 20% premii. To samo dotyczy też zakupów własnych. Poza tym naliczane są premie z obrotu grupy. Przy zbudowaniu odpowiednio dużej grupy mogą to nawet BARDZO duże sumy. Pytania o szczegóły proszę kierować pod adres: intway@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ważniejsze! Bardzo duże sumy są rzeczą niewątpliwie fajną, ale jeszcze lepiej jest mieć te sumy w systemie dochodu pasywnego. Czyli nawet w tedy, kiedy własnych sprzedaż się nie dokonuje. Jest to w Korporacji jak najbardziej możliwe!!! Każdy, kto skorzysta z naszego hostingu, będzie chciał mieć go i na drugi rok i na trzeci i tak dalej. Więc, płacąc dzierżawę na kolejne lata stwarza dlaciebie ciągły dochód przez cały ten czas. Kosmetyki też się zużywają, filtr po oczyszczeniu 2000 litrów wody również automatycznie się blokuje i wymaga wymiany wkładu filtrującego. To wszystko powtórzone u uczestników twojwj grupy zapewnia utrzymanie ciągłości wypłat oraz ich wysoki poziom. W tym właśnie między innymi jest potęga sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 35 USD premii, w tym 6 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 9 USD. Z tego również 6 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 6000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 6 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. Niezła piramida co? 1000 partnerów żeby pozyskać, trzeba by przez 50 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestorka
Najlepsze seminarium dotyczące inwestowania w nieruchomości bez wkładu własnego na jakim dotąd byłam, organizowane jest przez dr Fesnaka odbywa się co miesiąc i co miesiąc jest na nim wiele osób http://www.kursy-finansowe.org/zapisy-on-line Wiele osób dzięki podobnym kursom inwestowania i uzmysłowieniu sobie jak łatwo jest inwestować w nieruchomości bez posiadania praktycznie własnej gotówki, zarobiło tak jak ja, i dalej inwestują w nieruchomości, o to chyba najłatwiejszy biznes na świecie. Nikt nie da Wam pieniędzy na zakup akcji czy funduszy a kredyty na zakup nieruchomości są łatwe do zaciągnięcia, wystarczy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz się w dekiel
Inwestorka - strzel se kupę!:) Wiecie ile kosztuje szkolenie "jak kupić tanio działkę", które proponuje inwestorka?? Nie wiecie? 2.470 zł :D:D:D:D Toż to lepsze niż piramida Intway!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homepages Friends firma brytyjska ktora placi za wyszukiwanie danych w przegladarce yahoo. Latwy sposob na zarobek stawka to 0.01 £ za jedno wyszukanie co daje 0.04zl przy aktywnym dzialaniu mozna dorobic sie 300 zl miesiecznie bez sieci poleconych wyplata dokonywana jest przelewem po zgromadzeniu 20 £, trzeba zalozyc konto na paypal\'u Mamy tu trzy poziomy poleconych 1-10% 2-5% 3-2,5% Aby się zarejestrować wchodzimy na Homepages Friends i rejestrujemy się poprzez wpisanie @ i imienia. Na konto dostajemy potwierdzenie rejestracji i hasło wygenerowane automatycznie, które potem możemy zmienić w \'my account\' - change my password. Po zalogowaniu się na stronę klikamy link \" Use Homepages Friends on another computer\" potem \"click here to upgrade my search box\" i mamy wyszukiwarkę (w IE7) w prawym, górnym rogu przeglądarki wpisujesz jakiekolwiek slowo (tak jak w google). Jeśli uzywamy Opery, albo Firefoxa ustawiamy jako nasza główną przeglądarkę Homepages Friends, a robimy to nastepująco: Na stronie głownej mamy : Click here to set your home page - tu jest link,aby przegladarka ustawiła się nam jako głowna strona. NAWIGACJA NA STRONIE: Earn More Money * Tell a friend - link polecający * Things to help you earn more money - linki do banerow (obecnie w przygotowaniu) My Account * Account details - nasze dane * Change my password - zmiana hasła * Use My Homepages Friends on another computer - dodawania paska z wyszukiwarką na innym komputerze My Earnings * Earnings summary - nasze zarobki i liczba wyszukiwanych stron * Earnings in detail - szczególy zarobków w określone dni * Give my payment details - wypłata - zażądanie wypłaty odbywa się automatycznie pod koniec każdego miesiąca i po przekroczeniu minimum ( w panelu wybieramy Give my payment details zaznaczamy PayPal wpisujemy swój email z PayPal i zatwierdzamy) My Friends * My friends - poleceni * My friends earnings -zarobki dzięki poleconym Jesli Cie to zainteresowalo zapisz sie! http://www.myhpf.co.uk/apply001.asp?Friend=1 49812 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie potraficie ustrzec sie od poslugiwania inwektywami,wasze posty będą konsekwentnie/obie strony/ USUWANE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×