Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość .....lll

Imię Roksana - co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Mimo skojarzenia z Cyrano de Bergerac, nie z prostytutkami zdecydowanie mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze.Kazdy ma prawo do kulturalnej opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mówią ,że jak dla jakiejś prostytutki (jakoś tak) ,wredna , tragedia, tandetne imię itp. ,ale to jest normalne imię. Jeśli chodzi o psy no je to się nazywa Roksi ,a jakąś osobę to Roksana ;* . To nie jest imię jak dla jakieś prostytutki nie wiem może znaliście kogoś takiego co miał takie i imię itd. Wredna to nie bez powodu. Tragedia to nie jest dla mnie spoko imię tandetne też nie jest więc ludzie spokój . Nie wiem może tak mówię, bo bronie swojego imienia , ale tym ,,Imię jak dla prostytutki'' , ,,Wredna'' , ,,Tragedia'' , ,,Tandetne imię'' obrażacie mnie i też inne kobiety o imieniu Roksana . To tak samo jakbym powiedziała ,że wasze imię jest jak dla jakiegoś debila lub coś w tym stylu ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia xD
Co wy ludzie gadacie jaka patologia ??!!!To normalne imię nie tak jak ktoś powiedział ,,takiego maslaka w zyciu nie widzialam. rodzice nadajace to imie to jakas patologia. chca swoje marne pochodzenie zatuszowac czy co?'' każdemu inne imię się podoba powiedzmy ,że wy macie na imię Aleksandra to mi się te imię np. nie podoba .. I co mam wtedy mówić ,,Aleksandra to imię dla jakiś prostytutek głównie z tym mi się kojarzy rodzice nadający to imię to jakaś patologia'' ? Oczywiście tak nie myślę o imieniu Aleksandra tylko wzięłam pierwsze imię jakie przyszło mi do głowy. Szczerze mówiąc ja mam tylko z was beke jak tak mówicie i wgl . I pomyślcie jak wy byście się czuli, jakby ktoś wam tak powiedział na temat waszego imienia . Jestem na początku tym wszystkim byłam urażona ,ale teraz mnie to rozśmieszać zaczyna :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie imion typu roksana , sandra, samanta, nicola, vanessa ale zeby jechac po kims za to jakie ma imie , to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana ładne nie to co te wszechobecne Zosie a chłopcy Antosie ,Franciszki dawniej na wsiach dawali teraz pseudo inteligenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ROKA_SB
http://horoskop.wp.pl/sid,3643,word,Roksana,imiennik_tradycyjny_haslo.html?ticaid=114cf9 Wy jesteście jacyś j*******i ;-; Patola to chyba u was jest ze takie pierdoły piszecie. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbrzydsze imię świata. Paskudne. Naprawdę kojarzy się z prostytutkami i to nie tymi luksusowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana Tauchmann
Dla osob, ktore pisza, ze to imie jest pretensjonalne i jest patologia mowimy zdecydowane NIE! Imie to nosila zona Aleksandra Macedonskiego, stad duza popularnosc tego imienia w innych kregach kulturowych. Nosze to imie jako drugie - w mojej rodzinie nie dostrzegam patologii, nie widze tez wplywu tego imienie na wazne zyciowo decyzje. Wybierajcie takie imiona dla dzieci jakie Wam sie podobaja i takie, za ktore dzieci Was beda dozgonnie kochac :) Charakter dziecku sie ksztaltuje, wiec imie ma tu nie wiele do gadania. Przyszlosc samo sobie wybierze, wiec czy Ola czy Kasia bedzie lekarka czy finansistka czy projektantka mody to juz od niej zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam 16 lat i mam na imię Roksana. Moja 15 letnia siostra ma na imię Nikola, 24 letnia Benita, a 23 letnia Marika. Rodzicom podobały się takie imiona i takoe mamy. Co się komu podoba. Dzieci Benitki to Roch i Aurelka, a dzieci Mariki to Tymek i Gaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmarne imię. Bardzo źle mi się kojarzy. Znałam jedna psychopatke o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.41 to chyba prowo bo takie nagromadzenie "dziwnych" imion? Niesamowite .Chociaż widać pewną prawidłowość Marika -Tymon hahahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry jestem Roksana i jestem prawnikiem w czym mogę pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną roksane ,fajna jest choć trochę dziwnie się ubiera. Pochodzi z Rumunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka:o Roksana zostanie w najlepszym wypadku fryzjerką, nie chcę pisać co w gorszym wariancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie nie ma nic do wykonywanego zawodu ograniczona istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Roki_00
Ja mam na imie Roksana i wydaje mi się że to jest ładne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wielu osobom wydaje sie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat zalozono w 2008 roku, wowczas jeszcze nie bylo szalu na Dzesiki czy inne cuda. Dzis chyba Roksana to zupelnie zwyczajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się ale chyba dlatego że znam jedną Roksanę, patolka, żyjąca z zasilkow ma braki w uzębieniu, dwoje dzieci, otwarcie przyznaje że jarała w ciążach i dawała dzieciom zwykle mleko z kartonu:o To imię odrazu mi się z nią kojarzy niestety ale absolutnie nie twierdzę że wszystkie Roksany są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły (kl1-2) chodziła ze mną mała Roksana -Cyganka z rodziny gdzie nikt nie pracował a wszyscy żyli z MOPSu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana to Super imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zan

Boże jakie bagno na tym forum! Guma i ciasne drzwi dla tych co piszą te bzdety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Roksana fajne imie.  Ciekawe, nie ma calych stad malych Roksan.  Czemu nie?  Ja popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×