Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blue so blue

czekac do konca swiata....

Polecane posty

problem w zyciu uczuciowym nigdy nie zakochuje sie z wzajemnoscia albo ja albo on nie widze sensu spotykania sie z kims do kogo wiem, z enic nie poczuje.... a ile mam czekac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliaa
mam to samo albo on albo ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
a czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie, z e w koncu zostane sama starzeje sie :D ale bedac w kims zwiazku i nic do tej osoby nie czujac poza sympatia jest dla mnie kłamstwem tylko, ze na odwzajemniona miłosc juz sie chyba nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
/jak chcesz mnie poznać ja wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie trafię.... bez sensu to wszystko ale nie umiem okłamywac i spotykac sie z kims byle tylko nie byc samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos slusznie zauwazyl trafi w koncu swoj na swego:)) miedzyczasie moze staraj sie byc bardziej wyrozumiala dla tego z kim sie w danym momencie spotykasz. ja np jak poznalam mego lubego (meza juz:))) to tez to nie byla milosc od pierwszego wejrzenia. jesl kierowalabym sie tylko motylkami to dzis nie mialabym u swym boku czlowieka ktorego kocham najbardziej w swiecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadka
ja też wiem , że czasem warto poczekać, nie każda miłość musi być tą od pierwszego wejrzenia i można pokochać kogoś, choć na pierwszy rzut oka wydawałoby się , że nie ma na to szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×