Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marceliona

jakie ubrania,buty,zabrac w góry

Polecane posty

Gość gość
Ja wkrótce jadę w góry, zabieram moje śniegowce niezniszczalne, na pewno ze dwie ciepłe bluzy, ostatnio kupiłam jedną na http://www.perfektsport.pl/ bo była w super cenie, do tego termiczna bielizna, podstawa to leginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaGórka
Ubrania w góry, niezbędne na każda pogodę, to moim zdaniem: * softshell * peleryna przeciwdeszczowa * wygodne legginsy, ale ocieplane * bielizna termo * przeciwdeszczowa i ciepła kurtka * czapka + rękawiczki - nawet letem moze się przydać Szczegolnie teraz warto szukać tańszych ciuchów, bo podróżnicze są często baaardzo drogie. Teraz kupiłam sporo ciuchów na Dare2b (www.sklep-dare2b.pl), bo nawet 70% taniej można wyhaczyć. Jakość takich ciuchów jest zdecydowanie lepsza niż w siecówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ubranie w góry to powinno być ono przede wszystkim ciepłe oraz wygodne, to samo dotyczy obuwia. Tutaj znakomicie sprawdzą się buty trekkingowe, zobacz na www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze w góry zabieram ubrania termoaktywne(koszulkę,getry i bluzę) z rough radical także tobie też jak najbardziej polecam. Mega komfortowo czuje się w tych ciuchach. Jakość też mają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaT

Wybierz sobie taką kurtkę w której Ci będzie wygodnie , najlepiej taką która będzie długa  zakrywała Ci tyłek   Poczytaj może sobie w tym temacie zdanie ekspertów http://lulagoga.pl/blog/czym-rozni-sie-kurtka-narciarska-od-snowboardowej/

Ja uważam że nie musisz mieć kurtki snowboardowej typowej , tylko taką w której będziesz dobrze się czuła i by było Ci ciepło . Pamiętaj także o odpowiednich butach to także jest bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Często zastanawiamy się co zabrać, aby nie zmarznąć. Wszystko jest również zależne w jakie góry się wybieramy. Ja ostatnio byłam z koleżankami w Wiśle w takich cudownych drewnianych domkach, które zamawiałyśmy na domkiwisla.pl i zabierałyśmy ze sobą podstawowy zestaw: buty trekingowe,  kurtka, polar, spodnie wygodne, plecak i kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno podstawą jest ciepła czapka zimowa. Przez głowę ucieka najwięcej ciepła. Zajrzyjcie na stronę www.pawonex.pl Tam znajdziecie ciepłe i dobrze się prezentujące czapki zimowe w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spory wybór odzieży oraz obuwia znajdziesz w ofercie www.nordicsklep.pl. Ze swojej strony mogę polecić firmę Blizzard. Jestem bardzo zadowolona ze swojej kurtki oraz spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevita

Ubrania, obuwie to jedno. Ale jeśli ktoś z Was, podobnie jak ja jest miłośnikiem wspinaczki górskiej, trzeba pamiętać o dobrej jakości sprzęcie wspinaczkowym. Ja kupuję w krakowskim sklepie RatWork, jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z wpisem wyżej. Jednak ubranie w góry jest bardzo ważne, szczególnie zimą. Mam już nawet parę swoich ulubionych sklepów z taką odzieżą. Jednym z sklepów gdzie uwielbiam kupować czapki zimowe, jest  https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/menu/czapki/zimowe-963.html. Mają ogromny wybór, dzięki czemu mogłem kupić czapkę na temperatury mniejsze oraz większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mega polecam jakiś kurs, jeśli masz możliwość, krótszy lub dłuższy np lawinowy chociaż - od razu można się wiele nauczyć, a tez bezpieczniej pod okiem instruktora i można często wejść gdzieś gdzie by się samemu na pierwszy raz nie weszło  😉

Poza tym dobrze jest kupić sobie na lato dobrej jakości szczelną butelkę na wodę. Natomiast jesienią oraz zimą kubek termiczny. 

Oba polecam od Contigo https://kubekcontigo.pl/pol_m_Butelki-na-wode-1886.html Nigdy mnie nie zawiodły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarpety z welną kupilam teraz na black friday w hm. Kurtki mam z zalando lounge przeceny minus 70 80 proc. Termo mam za grosze, z wiskozą z mango outlet. Buty też zalando lounge, dobre firmy z ogromną zniżką. Aktualnie dobre promocje na ubrania w góry oraz inne akcesoria przydatne na szlaku mają tutaj https://r70.pl/pl/c/Turystyka-i-survival/1

Wiadomo, trzeba polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×