Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam_pracy

MOKPOL

Polecane posty

Gość szukam_pracy

Czy pracowal ktoś z was w sklepie MOKPOL w Warszawie?? Jeśli tak to jakie są wasze odczucia. Ja dostalam propozycje 13,5zl brutto, jak myślicie oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokpolek
Czesc. Ja pracowałem i nadal pracuje w jednym ze sklepów sieci Mokpol. Jestem z nimi związany od roku. Zaczynałem jako sprzedawca, potem przez kilka miesięcy kasjer i obecnie jako kierownik tego sklepu. Od samego początku zawsze w pracy była bardzo rodzinna atmosfera. Tworzyła ją cała załoga począwszy o sprzedawców aż po poprzednie kierownictwo. Obecnie już jako kierownik nadal staram się utrzymać taki sam styl prowadzenia sklepu. Jeśli chcesz się przekonać osobiście to zapraszam. Cały czas szukam chętncyh do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prac-ownik.
witam , również jestem pracownikiem MOKPOLU , w moim sklepie jeszcze 4-5 mies temu było super ale od pojawienia się nowego Pana Kadrowego wszystko szlak trafiło , może ma dobre pomysły ale nie umie ich realizować , przede wszystkim nie umie rozmawiać i słuchać nas zwykłych pracowników , wymyśla dziwne godziny pracy nie licząc się z nami , twierdzi że na nasze miejsce ma setki osób tylko że od jakiegoś czasu te jego setki nie sprawdziły się , zatrudnia ludzi którzy nie mają pojęcia o handlu ewentualnie są za słabi w tempie pracy MOKPOLU . Co raz bardziej chodzi mi po głowie zmiana pracy i sam Pan Kadrowy swoim zachowaniem to potwierdza. Skoro w Pani sklepie panuje taka atmosfera rodzinna to dlaczego nadal szuka Pani pracowników ??? Pozdrawiam i mam nadzieję że Pan Kadrowy pomyśli zanim potraktuję nas jak śmiecie i nauczy się słuchać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxis7
Do MOKPOLEK. Wpis co prawda zrobiony dawno temu, ale chciałabym obejrzeć ten sklep, szukam zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×