Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet z problemem

Jak wybrnąć z tej sytuacji? Gdy szefowa się do mnie dobiera.

Polecane posty

Gość Facet z problemem

Jestem w firmie nowy, pracuje drugi miesiąc. Po mnie doszło jeszcze kilka innych osoób iw związku z tym pojawiła się konieczność by zrobić integracyjny wyjazd. Przed wieczorną imprezą kilka kobiet mi powiedziało żebym na siebie uważał bo szefowa lubi zdobywać. Myślałem że sobie żartują, bo babka o której mowa ma około 40 i do zbyt atrakcyjnych nie należy. W trakcie do mnie podeszła, chwilę porozmawialiśmy, napiliśmy się wina, ale ona potrącona przez kogoś mi resztkę wylała na koszulę. Powiedziała że mi zapierze w łazience. Jak już doszliśmy, to kazała mi zdjąć koszulę, a potem sama rozpieła bluzkę i zaczęłą mnie całować. Ja trochę byłęm sparaliżowany i pozwoliłem jej na to, a ona się rozzuchwaliła i powiedziała, że jutro czeka na mnie w swoim pokoju. Jest jakaś szana bty się z tego wykręcić bez utraty pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy winehouse
tak symuluj skręcenie nogi pojedź na pogotowie i siedź tam tak długo aż bedzieszmial pewność że babsko znalazło inną ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z problemem
Dzięki, dobry choć skomplikowany pomysł. Postaram się wykorzystać o ile nie wymyślę już nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowany krytykant
zapytaj czy jest cool z twoim syfilisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×