Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuczesana panna młoda

fryzury ślubne-salony fryzjerskie-Wrocław

Polecane posty

Gość nieuczesana panna młoda

Mam apel do dziewczyn , które już czesały się do slubu. Jakie salony fryzjerskie we Wrocławiu poleccie, gdzie mnie bardzo ładnie i efektowanie uczeszą ? Może dołączycie zdjęcia swoich fryzur ?Polecajcie-czekam na propozycje godnych polcenia fryzjerek i salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarafaa
Ja na razie ani ślubu nie miałam, ani się nie czesałam, ale polecam salon "Upiększalnia" na ulicy Jarzębinowej, jak sobie wpiszesz w necie to ich strona wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllinaG
Polecam Patrycje z candy studio na szczytnickiej. Uczesała mnie przepięknie na ślub, od razu zrobiłam na miejscu makijaz. Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda33
Fryzurę ślubną polecam zrobić tutaj http://www.studioessenza.pl/ . Moja fryzura była dopracowana w najmniejszych szczegółach i wytrzymała całe wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halemba12
Niesamowicie dobry upięciach ślubnych jest salon Pani Natalii Kozłowskiej - NK pracowania fryzjerska. Miałam ostatnio ślub i byłam bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona zarówno super podejściem do klienta jak i samą fryzurą którą mi wyczarowano. Do tego sam salon jest piękny, zawsze leci super muzyka i sam nastrój jest bardzo kojący, co dla mnie było mega ważne w tym nerwowym dniu. Jestem mega zadowolona i mogę pannom młodym w pełni ten salon polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×