Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karollll29lat

Pora sie ożenic a Tu nie ma w czym wybierac.Aż żal patrzec

Polecane posty

Gość Karollll29lat

Niedługo 30stka na karku jestem gotowy ale co z tego jak nie ma odpowiedniej osoby za wczesnie zaczynałęm i zbyt łatwo mi szło teraz nie mam w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvc
zawsze masz wybor. Gorzej z kobietami , one nie moga mlodszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
ale co mam w młodszych wybierac juz miałem młodziutkie i to pełno zdobyłem jej ale one nie były gotowe na małżenstwo a te starsze które spotykam nie nadaja sie na zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsklaklalkalkao
nie nadaja sie bo co z nimi nie tak?????????????? pewnie, nie chca do garków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat to jeszcze ok
zwiąż sie z taką 25 latką, przez 2 latka się poznawajcie, docierajcie, a potem slub, życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie o tym pisałem przed chwilą w innym temacie że to mężczyźni w tym wieku mają obecnie olbrzymie problemy ze znalezieniem partnerek Po pierwsze -wiele kobiet wyjechało, 3 moje najładniejsze koleżanki wyszły za brytyjczyków (Rozumiem że oni są w stanie zapewnić wyższy standard życia ale dla wyrównania powinny tu przyjechać przynajmniej Białorusinki) -Wolne koleżanki tłuste i jeszcze się chwalą która się częściej d**y dawała -puszczalskie które na żonę się nie nadają -zwichrowane feministki-jak wyżej -panny z cudzymi dziećmi albo rozwódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Hmm...to może pora poszukać kogoś a nie czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
wspolczuje tego jakie macie kolezanki, widac swoj do swego lgnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
i badzcie najlepiej kawalerami bo z waszymi wymaganiami nikt normalny nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat to jeszcze ok
hej 28latku, a moze ty masz za wysokie wymagania? sam jesteś ideałem? nadajesz sie an meża? gdyby tak było, laski by sie o ciebei zabijały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i wnioskuje że idealnie nadaję się na żonę :p tylko czemu nie mogę spotkać odpowiedniego kandydata na męża?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
Wczesnie zaczynałem majac 16lat miaęłm duze powodzenie bo wygladałem na starszegozaspokajałem młode dziewczyny niektóre rok starsze ale w wieku 17-19lat były porzadne zaspokajałem jej robiłem minetki,Pozniej miałem dziewczyne dziewice grubsza brunetke miała ze man pierwszy raz mnie wybrała na kochanka ,pozniej była sredniej budowy szatynka tez ja rodziewiczyłem sama chciała ale sama powiedziałą ze do małzenstwa nei ejst gotowa miała 20 lat i pozniej miałem 21letnia blondyke loczi błekitne oczy śliczna i poprzadna dziewica ona była dobra na zone ale po pół roku wyjechała zarabiac za granice pieniadze szybko zdobyłem doswiadczenie z kobietami ale byłem wtedy młody i nie miaęłm kasy na to aby załozyc rodzine teraz jak cos osiegnełem to nie ma odpowiedniej kandydatki na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy szukają, ale czy chcą znaleźć? Oto jest pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
Jestem wymagajacy to prawda ale mam ku temu powody po pierwsze miaęłm powodzenie u kobiet i to nie u byle jakich bo porzadnych które przy mnie czuły naparwde przyjemnsoc ,szczupłych,ładnych,skromnych i pracowitych.A ja sam mam meski wyglad do czegos w zyciu doszłem mam wykształcenie odpowiednie podejscie do kobiet.Chciałbym poznac porzadna,łądna pracowita wesołą towarzyska lubiaca towrzystwo ludzi która ma swoje pasje prace nie chodzi o kure domowa wole złoty srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie z takim nastawieniem wszystkie kobitki od was odejdą. Każdy ma swój Skarb, który gdzieś tam na nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
chlopak nie wiesz co to milosc widocznie, jakbys sie zakochal w rozwodce to by cie nie przeszkadzalo, a wspomnienia to mozna miec i po bylym chlopaku, no chyba ze 15latke wezmiesz ktorej 1. facetem bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat to jeszcze ok
28latku, napisz co jesteś w stanie oferować swojej żonie... nie chodzi mi tu o dobra materialne, ale czy np. prowadziłbyś razem z nią dom, bo wiesz teraz zwiazki opieraja sie na zasadzie partnerstwa, obowiazki domowe dzieli się na pół.. umiesz gotować, sprzatać, zmywać podłogę, naczynia? jesteś w stanie sam sobie prasować, robić zakupy, a wieczorem mieć siłę i ochote na gorący sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
a jesli chodzi o prowadzenie domu to tez mam jakies doswiadczenie to co naistotniejsze tez potrafie zrobic i nie chciałbym miec kury domowej lepeij razem sie bawic i razem meic obowiazki.Ale szacunek musze miec do zony dlatego stawiam wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę się doszedłem a nie doszłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh
Każda milość przychodzi i odchodzi. widocznie moja babcia i dziadek sa wyjatkiem :D nie wiesz nic o milosci prawdziwej chlopaku :) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co to
za wykształcenie, skoro on robi takie błędy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
pisze szybko wiec moze i robie błędy ale to nie powód do czepiania sie kogos nie sa to błędy karygodne nie do wybaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" chłopak28 Zresztą beznadzieja z rozwódką były mąż wspomnienia brak normalnego ślubu" HEHEH czyli slub cywilny jest "nienormalny" ? ;) a pomysl - kobieta byla z kims np. 6 lat ,ale sie nie pobrali , to myslisz ,ze jesli nie byl jej mezem , to nie lacza ich wspomnienia ? dorosnij najpierw , a pozniej mysl o slubie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie preferuje kur domowych mieszkam sam lubię gotować a do zmywania garów używam zmywarki (polecam to urządzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrczeorany
Nie dość ze nie wiesz co to miłosć, to z Twoich wypowiedzi wynika (sorki tak pobieżnie przeczytałam), że Ty tez nie nadajesz sie do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×