Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karollll29lat

Pora sie ożenic a Tu nie ma w czym wybierac.Aż żal patrzec

Polecane posty

Gość paprota
ale ty jestes skromny hehehehe tez mialam doczynienia z takim delikwentem 28 lat i tez szukał małżonki wymagania zkosmosu ; wykształcenie wyższe, dobra praca , religijna , dziewica najlepiej ale super w łóżku żeby była, z dobrej rodziny , zamożna , własne m+s, zaradna , umiejąca dobrze gotować, i co najważniejsze suuuuuuuuuper piękność. A sam : zawodówka, rozbita rodzina ojciec alkoholik, bez prawka , z religią na bakier, mamisynek lubiący sobie popić i babiarz. Wniosek jest jeden trzeba popatrzyć na siebie a nie tylko wymagania stawiać. Widać po Tobie , że bardzo na wygląd patrzysz , jak dla mnie to jestęs zarozumiałym osłem i tyle bye bye maszkaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
Skoro tyle dziewcząt chciało ze mną się spotykać sypiać i tyle chciało zdradzić ze mną chłopaka narzeczonego męża to musi cos we mnei byc a co ciekawe to one same mnie prosiły o seks ja nigdy nei zabiegałem o to bo nie musiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollll29lat
Ja pochodze z dobrej rodziny jak juz cos i nie mam żadnych nałogów i nie ejstem po zadnej zawodówce.A po drugie ja wymagam tego co sam daje jesli ja mam meska sylwetke jestem dobrze zbudowany to wymagam szczupłej drobnej jesli jestem wysoki szukam o srednim wzroscie jesli mam meskie rysy twarz ostre szukam o delikatnej urodzie wiem ze sie podobam i mam prawo wymagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykam sioę z 9 letnią dziewczyną wśród młodszych można znaleźć ale zgadzam się z autorem że to już pora się żenić a mlosze nawet o tym nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrczeorany
traktujesz kobiety jak towar, jabyś robił kasting na żonę, o kolezankach piszesz : tłuste, kobiety, z którymi byłeś opisujesz tylko pod względem wyglądu i piszesz, że robiłes im minetki :-O załosne, no przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro tyle dziewcząt chciało ze mną się spotykać sypiać i tyle chciało zdradzić ze mną chłopaka narzeczonego męża..." Jesteś już dużym chłopcem więc można Cię uświadomić :) chciały Cię tylko do seksu, proste, tylko nie wiem czy Ty to ogarniesz.... Kobiety jak im się chce seku są w stanie wykorzystać do tego kogo popadnie, czasami łapią faceta na raz a czasami na kilka razy, zależy czego której w danej chwili potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paproto - nigdzie nie napisałem że musi mieć wyższe wyksztalcenie mieszkanie czy dużo zarabiać, bardziej zwracam uwagę na cechy charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
ja nie wiem po co zakładałes ten temat , ze co bedziemy ci kadzić jaki ty super jestes jaki przystojny i tak masz racje karolku zostały same beznadziejne grube pasztety , co nas obchodzi ze robiłes im minetki , masz sie nie wiadomo za co piszesz jak wyglądały , dorosnij chłopie to pogadamy bo narazie to nie szukasz kobiety do związku partnerki tylko jakieś ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrczeorany
chce się żenic bo "juz pora" widac gołym okiem co z Wami nie tak, sam tytuł topiku wyjaśnia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"-wiele kobiet wyjechało, 3 moje najładniejsze koleżanki wyszły za brytyjczyków (Rozumiem że oni są w stanie zapewnić wyższy standard życia ale dla wyrównania powinny tu przyjechać przynajmniej Białorusinki) -Wolne koleżanki tłuste i jeszcze się chwalą która się częściej d**y dawała -puszczalskie które na żonę się nie nadają -zwichrowane feministki-jak wyżej -panny z cudzymi dziećmi albo rozwódki\" Mi również ciągle rozwódki z dziećmi sie trafiają i to młode 25 letnie jakiś pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autora topa
a po co chcesz się żenić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahe
życie kawalera nie jest złe małolatki dziwki kasa wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat jestem tzw. singielką ;lub jak kto woli starą panną:D I o małżeństwie nigdy nie myślałam takimi kategoriami jak Wy Panowie! "że pora" ,"już czas"itd. Po prostu 1.muszą być te przysłowiowe "motylki w brzuchu" Ale od tego"coś" do małżeństwa to długa droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numerekczek
zalosna prowokacja:o a wy dajecie sie wkrecac:o jeszcze bardziej zalosne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę że nie ma już w czym wybierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energiczna 30-latka
12:53 Karollll29lat Skoro tyle dziewcząt chciało ze mną się spotykać sypiać i tyle chciało zdradzić ze mną chłopaka narzeczonego męża to musi cos we mnei byc a co ciekawe to one same mnie prosiły o seks ja nigdy nei zabiegałem o to bo nie musiałem A może, że tak powiem, Ty jesteś już, hmmm, zużyty? No i chyba nie za dobrze o Tobie świadczy fakt, że nie przeszkadzało Ci sypianie z kobietami, które miały zobowiązania, prawda? A zatem - przyciągasz tylko mało wartościowe osoby bądź obracasz się wśród takowych - skąd więc zdziwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna 30latko---> niektórym jak wyłożysz kawe na ławę to i tak nie załapią o co chodzi; narcyzm się rozprzestrzenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
TO TY NIEZLE ZJECHANY JUZ JESTES, LADNIE SOBIE POJEZDZILY NA TOBIE PANIENKI. cOZ NIE MA SIE CO DZIWIC ZE ZADNA CIE NIECHCE BO TO NORMALNE ZE NORMALNE KOBIETY NIE WEZMA SIE ZA WKLADAKA. WIEC NIE ROZUMIEM SKAD TO ZDZIWIENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollll29lat - mam osobistą prośbę: używaj kropek, przecinków, wielkich liter etc. - Twoja wypowiedź będzie bardziej czytelna ;) To tak apropos wysokich wymagań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra_żona
O matko i córko! Jak cie czytam to mi sie niedobrze robi. Ale masz świetne podejscie do zycia, tylko pogratulować! Wychwalasz jaki to jestes super, to jestem ciekawa dlaczego żadna kobieta jeszcze cie nie usidliła? Nie fisiuj, że żadna nie spełniała twoich wymagań, bo z tego co myślę, to jesteś zadufanym w sobie typkiem i żadna nie mogła z toba wytrzymać. Moje jesteś przystojny? To wystarczy by kobitka sie z toba przespała, raz czy dwa. Nam kobietom to naprawde wystarczy, uwierz :) Ważna jest dla nas inteligencja, poczucie humoru, żeby nie był typowym burakiem, umiał się zaopiekować kobieta oraz zapewnić jej bezpieczeństwo. A chodzący "ideał", którym Ty sie nazywasz, sory ale to facet na kilka spotkań a nie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więć trzeba sie było rozglądać za kandydatką na żonę jak jeszcze było w czym wybierać skoro teraz same wadliwe zostały :P A i Twoja pierwsza młodzieńcza świeżosć odchodzi do lamusa ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.ru.com
Ciekawe tylko, kto by sie chciał ożenić z takim ciotkowatym, marudnym, zdziwaczałym i przechodzonym frędzlem?:O Dobrze, że tak dokłądnie pamiętasz te swoje wszystkie laski, co je rozdziewiczałeś, bo zostaną ci tylko wspomnienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie masz wyksztalcenie
skoro takie byki sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ karolll czy jak Ci tam, z takim podejściem to możesz pomarzyc o cudownej kobiecie , wymagania :)... zrób casting hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zdziwiona
najbardziej mnie dziwi to że ty próbujesz zrobić atut ze swojego rozwiązłego prowadzenia się, chwalicćsię taką ohydą? A która wartościowa kobieta chciałaby się wiązać z minetującym rozwiązłym babiarzem? Masz upodobanie przebywac w seksualnej kloace, to tam sobie szukaj żony.Szukaj żony z tej samej półki co ty, tak samo przechodzonej lodziary, będziecie sobie równi. Znaj swoje miejsce i od wartościowych kobiet trzymaj się z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma w czym wybierać ja jestem :P To się traz zareklamuję a jak. Jestem piękny młody, bogaty i ogólnie mam bardzo ciekawą osobowość :P dobra żartowałem z tym bogaty, z tym piękny i młody też, no dobra osobowość też mam nieciekawą :P no kurcze ale jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh ci facecii
paprota ===zgadzam sie. moj partner to wymagania ma olbrzymie. mam wlasne m wyksztalcenie wyglad gotuje piore prasuje i zakupy robie dbam o dom o dziecko i o niego a on poszanowania niema....zgadzam sie tacy faceci to maminsynkowie ktorzy niewiadomo czego szukaja. Ja odejde od mojego i raczej niebede szukala nastepnego z takimi wymaganiami ktory na poczatku to sie przechwala jaki on niewiadomo jest a tak naprawde to jest do niczego ,chamski i niema nic. Pozdrawiam. a Karolkowi proponuje jeszcze sie niewiazac na stale albo znalezc madra kobiete i wierna ktora poszanuje a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×