Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Jarek no na pewno malo wiemy bo ska mamy wiedziec??? przeciez nie z tego form;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ja wiem tylko tyle , ze nie mieszkasz w polandii a w holandii;) aaaaaaaaa i ze masz ''dziare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim opowiadaniu zapomniałem jeszcze dodać, ze po drodze, gdzieś miedzy pokojem a kuchnia było okno, przypadkowo gdy w nie zerknąłem, ujrzałem postać, która była ubrana w dres z kreszu. gdy sie dokładniej przyjrzałem owa postać wychylała sie zza żywopłotu i namiętnie sie onanizowała podglądając kopulujące na trawniku psy rasy ratler.... nie wiem czy powinienem to głośno powiedzieć, ale zrobię to - był to jarosław, znany wszem i wobec degenerat z kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zludzenie -psychologia a nie koniec swiata:classic_cool::D jarek czyli w pl??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, jak to? nie znasz dresów modnych pietnascie lat temu? teraz można go zobaczyć w teledysku z frankiem kimono:) dresy moje ukochane ja zakładam was nad ranem DRES, MAM DRES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? raczej smiesza mnie te twoje głupawe epitety niz złoszczą... dziwie sie tylko wam babki ze jeszcze prowadzicie z nim dialog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jas AT czyli co?? Ateny? kurde empa strzala jestem nie wiem co to oznacza:( FFF nie znam frankakimono:( czzby chodzlo o dresy ortalionowe??:) taki sliski material?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek w Austrii siedzie, Tamarka ostatnio cos wspominala. Frrr, Ty sie nie dziw, to jest specyficzny dialog, i trzeba byc ponad tym , i sie nie obrazac.Poza tym mysle ze to zlozona sprawa, i tak naprawde Jarek nie chce nikogo obrazac.Taki sobie imidz przyjal, moze real odreagowujejak my wszyscy. Ale powaznie podeszlam do tematu co? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podsatrzaly wazeliniarz? podstarzaly? wazeliniarz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem setus, ale co poradze :p :D frrr, a ty wszystkei kobiety bronisz, czy tylko te umalowane? :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×