Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

czesc ;) chciałam się tylko przywitać :) Nożyczki.... jeżeli chodzi o rozmiar C / D to doskonale Cię rozumiem :O echhhhh papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś Ty głupi Jarek .... przecież Ci kiedyś napisałam że jakbyś je zobaczył to nie mógłbyś zasnąc biedaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem Tamarko....:) ale zazwyczaj jakas dyskusja trwa heheh No chyba że jest impreza u Czarnej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie posprzątałam :O Tobie się ...ten tego.....no ....wiesz co :O pewnie nas już nie chce :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.... :P ja się wręcz martwiłam o Ciebie ;) :P Nożyczki....ja nie mam Twojej fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona niewiasta
jacek poka tzytzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce czyjes zdjecia, siedze na kafe juz ponad rok czasu i czytam chyba wszystke teamty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem ktos Ty .przedstaw sie z innego nicka. Zreszta to pewnie jakas wredna pomaranczka, ktora wykombinowala sobie taki sposob na zdobycie naszych fotek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy, wczesniej bylam pod innym nickiem, wiecej czytam niz pisze, moze dlatego nie czaicie, nie no to nie musicie mi dawac, ale myslalam ze spoko tak jak sie wymieniacie zdjeciami, zawsze sama sie zastanawiam jak ktos wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro jestes tutaj od roku, to znasz zjawisko, powszechnie nazywane " pomarancze".Wiec sie nie dziw ze nie wyslemy fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam no w sumie okej, tez bym sie bala ze ktos moje tu wystawi, tak jak zrobili to z profilem na nk ponawiacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Jarek napewno chetnie wysle swoja fotke.To bardzo uroczy, i uprzejmy chlopak.Tylko on to pewnie bedzie chcial zrobic pod pewnym warunkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce fotki tego jarka nawet za darmo ;] jego wypowiedzi nawet nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja na maxa, wkurwiaja mnie jego wypowiedzi, jego komentarze itp, chociaz czasami potrafil mnie rozmieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty !!! Uwazaj! Bo my tu wszystkiego go uwielbiamy. ;P) Poza tym to swietny chlopak, tylko Ci nie kumaci maja klopoty ze zrozumieniem jego tworczosci na kaffe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie jakos nie potrafil do siebie przekonac, no ale tak jak pisalam czasami sie smialam z jego komentarzy, moze w koncu tez go polubie, kiedys pojde z nim w dyskusje, sie okaze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, no jakos wlasnie nie zauwazylam zeby ktos milo z nim pisal, ale taki ktos jest tu potrzebny :D uciekam spac, trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×