Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
myślałam że rano golą się tylko faceci a tu proszę... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój mąż odkąd poszedł na urlop przestał się golić - dzisiaj pod groźbą wreszcie zdrapał z twarzy wielodniowy zarost i przypomniałam sobie jak wygląda ostatnio goliłam sobie nogi na szybko bo chciałam ubrać do pracy spódnicę, jeszcze nigdy w życiu się tak nie pozacinałam - całe nogi w strupach, koszmar - na szczęście są spodnie, które ukryją wszelkie niedoskonałości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreda wygrywa walkowerem :p ostatnio miałam ciężki wypadek rowerowy, strup na kolanie wciąż trzyma się mocno choć siniaki już przechodzą w zieleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no cóż, są różne perwersje, nie powinniśmy się wstydzić swoich fantazji :p dobranoć wykolejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spóźnione dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi nie bylo wczesniej i nie podgladala co pisaliscie :D ale widze ze teskniliscie :p bambi byla na baletach i jest tak troszke pijana jak jeszcze nie byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak zwykle w sobote dzikie tłumy, a ja sama. Ciankoprzez noc polecieliscie, szybko nadrobiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PApierówka:D po co do biura? pewnie, ja co drugi tydzien mam na druga zmiane, wtedy mozemy pytlowac, jak masz za darmoszke , bo w tomu nie mam stacjonarki, całe szceście z reszta, boi bym pewnie nic innego nie robiła tylko gadała.Ostatnio tak "na klrzyż" wydzwaniałysmy do siebie z kumpelkami z grupy ze studiów, juz kilka lat mineło,a my jak sie spikniemy, to jakby wczoraj ostatnia rozmowa była ( a gadamy z rózna częstotliwościa,jesteśmy jednak na bieżąco ).Faaaajne miałąm te kumpele, szkoda ,ze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile by Ci to zajęło i ile wiecej dostaniesz? opłaci się? jesli więcej, niż bierze pani od okien ( u mnie 7 za godzinę) , to idż, okna zlec Arturowi (kochanie, ja w weekendy do pracy popylam zeby nam sie materialnie lepiej zyło):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×