Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ale się uśmiałam.... :D oglądałam Nawiedzoną Narzeczoną :D hahaha...polecam :D Bambinoo.... to Twoje oko.... zrób se nową fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sło mnie w robocie, to chyba wina przemęczenia:o za ostro reaguje, w dodatku miaąłm widownie (ten, o którym wiesz).Ja juz szału dostaję, jak ktos dzwoni, nawet się nie przedstawia, tylko od razu "a ile kosztuje" weszli ludzie z psem i pieśnia na ustach "złamana noga trzeba zagipsowac albo uśpic", no to syczałam i byłam wredna, tym bardziej,że po godzinach .W sumie złapali mnie w lecznicy, bo miałam wiesz, wizyte specjalnej troski ;)byli w innej lecznicy, skad odesłali do nas, bez skierowania , ale za to z zaleceniem zagipsowania, wrrr w sumie ludzie dobre serce mieli, pies bez właściciela, inne go pogryzły i pojechali do lecznicy,ale tak umiejętnmie mi na wstepie ciśnienie podnieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kresek nie lubię, doceniam,że ktos potrafi,równo i symetrycznie, ale mnie się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cholerny swiat:p nawet wielkich gal nie mmozna miec, bo skrytykuja, jakbym sama je sobie wybierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi brzydko okropnie .... Bambinoo.... nie mówię że masz za duże oczy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, jestes na gg? bo ja jednak sie obawiam demaskacji na forumie, tym bardziej,ze większośc haseł googlem szukanych kafe prezentuje na 1 stronie:P a ja bym Ci linka wkliła do nowego pistoletu, na który czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie mam, slepy ?:p no a czasami jak sie zamysle i zapatrze w jedno miejsce to taki wtrzeszcz jest ze masakra przez nie wlasnie, duzo osob ma mnie za cpunke jakas :D a ja taka czystaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże są przecież ładne, takie małe świńskie to gorzej ale jak wiadomo nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba a propos worków pod oczami, których NIKT Z NAS OPRÓCZ JARKA nie ma moja klientka sobie zoperowaął i rewelacja! chyba po 6 tyg ani sladu po bliznach i po workach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×