Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kuzwa zawsze trace przynajmnie 30 min na przeczytanie tego co sie dzialo jak mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari.. czytalam, na poczatku wszystko a potem tylko wpisy was, tzn tylko czarnych nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna poczta, turkus poczta, a do mnie nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr, ja bede dobra kolezanka forumowa i jutro do Ciebie napisze. Bije sie w piersi i wale glowa w sciane , ze nie spostrzeglam wczesniej , jak wazna dla Ciebie jest korespondencja emailowa. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gnój:( nie mogę bo nadal nie jestem w posiadaniu aparatu typu cyfrowy:) mam telefon, którym mogę zrobić zdjęcie, kto chce:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie przełożę wysyłanie na jutro:) na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 piwka wypiaalm i od razu mi sie do domu chce, jakos mi nie wchodzi ostatnio, chyba musze zmienic piwo bo juz mi zbrzydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejonyyyy foty kredy w czarnej pelerynie to rewelacja, po prostu, ja bym na nią poleciał:) mam te foty, ale bez jejj zgody ci nie dam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dzisiaj akurat trafilam do takich smetnych lidzi, wynudzilam sie strasznie, yakie kizi mizi z nich, a ja nie lubie takich rzeczy zaraz wpadnie jakas pomaranczka i powie, ze znowu mi cos nie pasuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha widac ze troche trzeba sie pomeczyc, zeby zalozyc, ale swietna jest, zajebiscie trafiona w moj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×