Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja też już pójdę ;) Duma...się skończy i idę się położyć ;) Kredka...zazdroszczę Ci tych 27 ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka ma dzis urodziny? :D wszystkiego najlepszego w takim razie ;) dlaczego jarek to szczypior..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zludzenie - dziekuje :) wlasciwie to juz nie mam urodzin, ale dwie minuty w ta czy w tamta moze byc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie :D tez dziekuje :P dla jasnosci podam, ze dnia 21 sierpnia 2008 r. skonczylam 27 lat :classic_cool: :D a jarek to szczypior, bo mu pasztet nie pasowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony wiesz jak to jest potem konczysz 28 potem 29 potem 29 potem 29 czas w miejscu staje :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D raczej u mnie sie nie zatrzyma, bo nie mam cisnienia z powodu wieku :P chociaz kto wie, czy mi palma potem nie odbije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak kobieca twarz nigdy nie bedzie bardziej pomarszczona niz meskie jaja :classic_cool: :D sumienie - krem byl chyba nawet drozszy niz 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - podobno na skore swietnie dziala taki plyn o nazwie kret :P wyprobuj na buzi :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kret-ka moze popatrzec z boku, jak pieknie puchnie :classic_cool: oczywiscie chodzilo mi o polik po krecie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie wielokrotnie ominelo widocznie :p :D to mam podobnie w sumie... chociaz gdybym mial do wyboru masaz a popatrzec... no nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×