Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

aspekty aspektami, ale my oboje z mezem jestesmy tak niewyzyci, ze pod tym wzgledem dobralismy sie idealnie :D :D a jak temperament bedzie nam opadal, to rowno i wtedy bedziemy wspolnie czytac ksiazki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówiłaś kreda, że tacy jurni jesteście z mężem? gratulować tylko...ja narzekam, bo po porodzie żona nie może teraz nic i tylko ręka mi została, ale daję radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki powiem - chyba odjebalo matce mojej znajomej, bo sobie wstawila UWAGA 305 zdjec na n-k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ma i używa....niestety nie teraz:( jakieś coś ją ogarnęło, nie wiem co to??, ale minie jej, pamiętam, że jak cypek się urodził, to ona też czuła obrzydzenie do sexu przez jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem profil na nk chyba z miesiąc, ale jak już zaczynali pisać do mnie fani cięzarówek, fani papieża, fani dziewczyn, czy "znajomi" z mojego miasta którzy maja po dziesięć lat, albo kuzynostwo mojej żony, którego nie znam....usunąłem konto.... ale miałem neurosę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - ale ona ma ponad 50 lat i jest spokojna pania pracujaca w biblitece :D a na n-k ma zdjecia w takich pozach, ze chyba naprawde jej sie w glowie pomieszalo :D a Ty nie mialas az tak duzo tych zdjec, jak jakis czas temu widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Cześć to ja,ale sie czaje :O jestem u kumpeli i popijamy winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki, nie nie nie, to nie jest przeszkodą, a nawet gdyby było, to ona by mi powiedziała, jesteśmy szczerzy do bólu, dosłownie. ogólnie jest dobrze, tylko, że ja jestem taki dzieciak....i to jej czasami przeszkadza, bo rodzinę już masz, bo trzeba się starać o różne rzeczy, węgiel na zimę i takie tam, a ja na to spoko loko luz i sponton:D bedzie jakoś....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
piątek jest i urodziny mojej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
no lwica,a ja strzelec,ale jest ok to ja sobie juz jde,,,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszukajcie sobie szymona krawczyka z pniew(kolega :D ) zobaczcie ilu ma znajomych i powiedzcie kto ma więcej:D proszę o usunięcie tego posta:) bo nazwisko kogoś padło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz chyba?:D podejrzewam, ze gdybym ja wyraził chęć bycia znajomym tej osoby to by przyjęła mnie z otwartymi ramionami:D ale szymon, rzeczywiście zna tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolege, ktory ma 3,5 tys znajomych, wiekszosc z nich to studenci, bo on wyklada na uniwerku zawsze sie smieje, jak mu slodza w komentarzach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - tylko u mnie jest taki problem, ze ja moge jesc owoce tylko z puszki, bo na takie swieze jestem uczulona :( frrr - a Ty co :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×