Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a w chrzastce masz pojedynczy? boze ja sobie wlasnie uswiadomilam, ze mam nawet jesienno-zimowa wersje trampek, taka az pod kolano ja piernicze ide sie leczyc na zakupoholizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to jeszcze rozważałam wiele opcji, np. w brwi, ale to daaawno, daaaawno teraz to już bym nie chciała nawet ;) ale szalenie podoba mi się na szyji albo pomiędzy piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam pojedyńczy już od jakichś 5 lat o maj gad, jak to szybko zleciało :D ale pamiętam, że kurewsko bolało 😭 a trampki to najbardziej lubię z tych najtańszych, z targu, koniecznie czarno- białe za kostkę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus idę z Tobą na terapię... dzisiaj pojechałam po jedną rzecz do galerii i zostawiłam w niej znowu prawie 300.... a najgorsze jest to, że w debet wchodzę, a pierwsze pieniążki przyjdą dopiero w październiku... komornik mnie będzie ścigał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turquoise.............
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szyi? miedzy piersiami? nawet nie wiedzialam, ze ludzie sobie tam robia kolczyki wow nie podoba mi sie mi sie podoba w wardze taki jak Ty mialas na tej fotce pierwszej, takie kółko a nie taki co wyglada jak pieprzyk i w brwi tez ale ja sobie juz nigdzie nie zrobie mi sie podoba wylacznie industrial i jezyk znaczy jeszcze w pepku mi sie podoba, ale na stowe sobie nie zrobie, nie chce, u innych ok, ale sobie na pewno nie zrobie frrr - a oczojebny róż w rozmiarze 38 by Ci pasowal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turquoise.............
Turquoise zadnych kolczykow nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się pomiędzy tymi cyckami marzy, ale na marzeniach sie pewnie skończy ;) wiesz co? ja może nie żałuję, że zrobiłam sobie w wardze, bo to też było takie moje marzenie, które dojrzewało 3 lata ;) ale ja wyciągne kolczyk, to mam dziurę w twarzy 😭 a czasem są takie sytuacje, że trzeba wyciągnąć czy coś i nie wiem czy to najlepiej wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie ten kolr się znudził?:D mi to raczej rozmiar 41 by pasował:D, ale widzę, że masz buty do wyrzucenia:D, biorę wszystkie, zrobię interes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio w HM zostawilam prawie 400 zl, w Jeans Clubie prawie 200 iii... mam kilka takich samych rzeczy, tylko w roznych kolorach (6 koszulek, trampki itd). to juz jest jakies chore i nawet dzisiaj zauwazylam juz objawy somatyczne, gdy zobaczylam z daleka skleop z bizuteria sztuczna i obuwniczy z trampkami 😭 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio w HM zostawilam prawie 400 zl, w Jeans Clubie prawie 200 iii... mam kilka takich samych rzeczy, tylko w roznych kolorach (6 koszulek, trampki itd). to juz jest jakies chore i nawet dzisiaj zauwazylam juz objawy somatyczne, gdy zobaczylam z daleka skleop z bizuteria sztuczna i obuwniczy z trampkami 😭 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje buciki? 😠 do wyrzucenia? :O ja Ci kurwa dam 😡 ciuchy buty bizuteria to dla mnie swietosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie, fajne zdjęcie:D nie widać dziury.... ładnie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje buciki? 😠 do wyrzucenia? :O ja Ci kurwa dam 😡 ciuchy buty bizuteria to dla mnie swietosc :classic_cool: kurt mi nawala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra babki, idę spać, złudzenie wyglądasz całkiem fajnie %0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turquoise ................
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×