Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no si, kto się czubi, ten coś tam coś tam:D niedawno jedna dupa pokazała mi swoją waginę na skypie:D (to tak z innej beczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz warto bylo ja ogladac? ludzie to mnie dziwia nigdy mi nie przyszlo do glowy robic takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie warto, jak warto? mi się podobało:)wagina, cycki, dupa, to się nam facetom podoba:) fajna z niej dziewucha, że zdołałem ją namówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:-O frr to nie jest w pewnym sensie zdrada?? ja nie wiem zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz spróboać jak to jest jak pokazujesz coś facetowi? podać ci skypa? ona rozbierała się tylko dla mnie, ja nawet nie mam mikrofonu i kamerki, bo mały mi zepsuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada? ee tam, normalnie pokazywała piczkę a ja sobie kiełbasę jadłem z musztardą ...a jakie miała fajne balony, taaaakie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak? co jeszcze powiecie nowego? a gdzie pestka i neurosa? a czarno biała nadal wali w karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neuroske widzialam pare razy nie wiem czy nadal wali w karty pestki to uuuuuuuu nie widzialam dawno raz chyba wpadla na moj inny top mowie Ci napisz do nch i zapros moze wpadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka niedawno przysłała mi jakiś łańcuszek na pocztę, pestka i jeszcze ktos, powiedziałem, że pierdoły, ale miło że się odezwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe no owszem dobra frr ide spac, 3maj sie:) 🖐️ i nie szalej na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
] Tamari codziennie modlę sie o śmierć największego szmatlawca tego forum-Jarka_84 z Wiednia, niech mu ziemia lekką będzie POGRATULOWAĆ inwencji twórczej w stopce DOROŚNIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki samanta jareczkowi mojan stopka nie przeszkadza, to tobie tym bardziej nie powinna:P milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
Sash - wpadnij kiedyś do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×