Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wwwwowwwwwwwwwwwwwwwww jest ktos :D co slychac, jak wakacje? ja sie zastanawiam nad wyjazdem do gdanska, na 2 dni (1 noc), ale wyniesie mnie to z 200zl same warunki bytowo-dojazdowe :O a nocleg fatalny za 50zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo iscie kobieca riposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz i korzystaj poki pogoda jest:) ja wrocilam w niedziele w nocy z Krynicy Morskiej i nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz tydzien nad morzem, ale mialam problemy rodzinne zaraz po powrocie i czar prysl, jechalabym teraz sama :O a nocleg jedyny jakis znalazlam, nie kwatery bo nie lubie, 50zl w domu harcerza, warunki SKROMNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sama- w sensie towarzystwo tylko swoje :D zastanawiam siejeszcze nad kolobrzegiem, w sumie moze lepiej gdansk bo tam nie bylam, niezdecydowana jestem,a urlopu coraz mniej :( 200 to troche duzo jak za sam dojazd i nocleg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zmiana klimatu Ci sie przyda ja Ci radze jechac:) Domi posmaruj je moze czyms rozgrzewajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam jeszcze nad kolobrzegiem ewenntualnie, tylko jeszcze przekimac nie mialabym gdzie :O dojazd w 2str.60zl, a tam w 1 ponad 50 wiem narzekam, ale mam sporo wydatkow osttanio, jeszcze mechanik mnie znow czeka, przeglad, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkp :) tylko w gdansku jest co zobaczyc, a w kolobrzegu raczej nie :D w sumie na lezeniu na plazy mi nie zalezy, ale za jakims innym miejscem, podroza pociagiem, etc. relaksuje mnie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mnie tez lezenie na plazy nudzi:) Domi musialas sobie jakos nadwyrezyc pewnie przez noc Ci przejdzie porob fotki brushka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow nie bede zadnej fotki miala, o ile wyjade :) moze leiej kupie sobie jakis ciuszek do pracy, jak nie wypali :) z poprzedniego wyjazdu mam bez nog, albo innych konczyn fotki-mama robila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi to zalosnie, myslalam o tym :( czy Wy tez tak macie, ze jak macie gdzies dwonic to sie boicie? w sumie niczego sie nie boje, a nie moge sie zmotywowac by zadzwonic i spytac o wolny pokoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Domi moj tata ma problem czasami z korzonkami nerw i osttanio przez tydzien ledwo chodzil bo miaol takie bole w kregoslupie, bral zastrzyki jakies z ketonalu ale malo co dawaly:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie dzwonic ani zaczepiac kogos i o cos pytac a moi znajomi uwazaja mnie za odwazna i zawsze mnie prosze o takie rzeczy:-O hehe no ale zadzwonic musisz, jak chcesz sie czegos dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam wlasnie i kolobrzeg odpada :O to osrodek uniwerku z poznania, super warunki i lokalizaja, i d... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze nachodza mnie mysli, ze za bardzo mi sie nie chce nocowac w tej norce :O jak bylam w kolobrzegu super warunki, cena tylko 32zl, spokoj, cisza, tv, czajnik, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to co zrobisz???] moze poszuklaj jakiejs okazji na wrzesien, pewnie jeszcze ladnie bedzie, a jak wylegiwac sie na plazy nie lubisz to na upale tez Ci [pewnie nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje, ze wczesniej nie zadzwonilam do kolobrzegu :) moze jeszcze sie uda, mam wolne do przyszego czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×