Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość boli Cie główka
czuje ze jesteś dobrą dziewczynka 🌻 jutro przestanie :) Ja wiem jakie ma imię szczęście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, płakać nie będziesz z powodu że jestes facetem, ale Ci będzie tak przykro że jakbys nie był facetem to byś płakał, wiec jeden pierun:P ----- a bo musze wstac o 6 ale nie chce mis ie teraz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny tu klimat ostatnio panuje.. jak nie mieszko, to jakas pomarancza rUsHoFfA do bolu. przemysl swoja decyzje co do znikniecia z kafe raz jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli Cie główka
Deczko zamieszałaś, zamieszłaś 🌻 chwile cudownego spełnienia.... jeszcez nadejdą :) Dobranoc..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego miałabym przemyśleć ponownie? czy jest ku temu jakiś powód szczególny? -- oj pomarańczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby był szczególny to bym sie pewnie krócej zastanawiała, a tak to moze dłużej zejść;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie mi sie dobrze z Toba pisze. odnosze wrazenie ze Tobie ze mna tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrażenie powiedzmy nie jest mylne;) więc twierdzisz że to jest ten szczególny powód. no dobra założmy że można tak uznać;) ale kafe za dużo czasu zjada. to się pozastanawiam krócej:P ---------- a tymczasem woła mnie łóżeczko:) dobranoc:) 5 godzin mi zostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry boze ja umieram po czorajszym aerobiku, boli mnie kazda mozliwa czesc ciala :/ a dzisiaj snil mi sie ideal faceta, po prostu ideal, boski, tylko na imie mial Walduś :D a teraz lece na zastrzyk :D:D:D milego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P ale boże był po prostui idealny wysoki, przystojny, mądry i taki męęęęski, nie jakas taka pipka :classic_cool: czy jest na forum jakis waldemar? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to jakis proroczy sen, bede wypatrywac teraz wszedzie waldkow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czekaj ... :) pojawia sie tz. pojawi ten jeden jedyny Waldus badz cierpliwa :) nozki razem złącz :) rczaki rowniez :) Jak drugi raz przysni sie Tobie Waldus to znak ze juz jedzie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla 4 osób..... hmmmmmmmmmmmmmmmm...... a bedzie nas około 10 ..... czyli muszę to pomnożyć razy 3 i będzie chyba dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła pomarańczka
Nawet nie wiesz jak Ciebie pragnę... Nawet nie wiesz jak za Tobą szaleje... Kochanie pozwól że Ci powiem... Kochanie bądź już moja na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkt 6 - jak Ci spadaja majtki na widok faceta to nie warto ich podnosic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesujacy pkt. ;) innych waldemarow poza tym z kiepskich i bylym premierem nie znam. ale bede mial w pamieci. sprobuj na NK. wpisz imie i nazwe miasta;) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem :) moze kazdy z gosci niech przyniesie ze soba sałatke i klopot z glowy a TY Pestko alkohool zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj bylam na afroaerobiku i bylo to tak beznadziejnie, ze wyszlysmy z kolezanka w polowie zajec :/ skakalysmy jak malpy za to pojde teraz na piwko a potem pobiegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×