Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja sobie wypraszam takie cos, że marudna jestem, nie jestem marudna jak narazie przynajmniej;) ---------- ja tak tylko na chwilke, coraz lepiej mi idzie to wychodzenie z kafe:D ---------------- pestuś spać idziesz? -- ja najbardziej lubie rower i basen oraz bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYFERUS
Kto chce moją zobaczyć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam o Pradze, bo zakochałam się w tym mieście:classic_cool: nie bez powodu nazywają je \"Paryżem wschodu\"-cudne zabytki, mieszanina narodowości, wspaniałe jedzenie-kelner w knajpce podał potrawę z królika, a wszyscy myśleli, że to jagnięcina:p a śmieszne nazwy? lekarnia-apteka i wiele innych, ale już nie pamiętam. acha i jeszcze natrętne straganiarki na każdej głównej ulicy-nie można było się od nich opędzić:D Kopenhaga za to jest brzydka i brudna, podobnie jak warszawska Praga:o P.S. wpadłam tylko na chwilę sie przywitać i pożegnać, bo zapracowana jestem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idę Aguś spać....ale i tak nikogo nie ma..... więc weszłam i se poszłam :O :) chętnie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko nic...ale tam zimno jest :O:O:O:O i tak nie pokażesz Alees.....to co się pytasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales jak chcesz pokazać wyślij na maila:P ------------- każdy tu jest swego rodzaju projektem, po co się zastanawiać kto jest większym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zimno, ale slicznie, zresztą ja lubię zimę oraz mrozy ok 15 najlepiej. Wolę jak jest mróz niż temp. koło zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zauważ pestka, że jesli jest mroz, to mniej odczuwasz zimno, niż jesli jest temaratura ok. 0. teraz pewne nie uwierzysz ale w zimie, o ile nas uraczy swą srogością /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa.... wychodzę w pracy... samochód zaśniezony....Szyby zamarznięte :( zimno....zimno..... bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz pestka:D zima jest świetna:D lato też:D wiosna również:D ------- najgorsza jest jesień:o choć moze być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwolę wiosnę.... wszystko jest wtedy jakby...obiecujące.... ;) jakaś magia .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, wiosna:D też lubię, magia i początek, jakieś nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadajać na pytanie z tytułu: NICZYJĄ. No chyba ze tych kobiet, które umieszczają tu fotki swoich pup lub piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierófka wygralas tego SE?:P:D -- zima jkest piękna - ale zimna, a nie takie nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×