Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiaciarenka

Postanowiłam...otwieram KWIACIARNIE............mam nadzieję ze się uda....

Polecane posty

Gość kwiaciarenka

Mam dosc pracy dla kogoś. Mam własny lokal , co prawda usytuowany w osiedlu ale myslę że to nie jest olbrzymi problem... Idę na kurs florystyczny i zaczynam działać:)) Szukam własnie jakiegoś dobrego kursu w krakowie ale jeszcze nie zdecydowałam gdzie się zapiszę. Ktos z was też ma zamiar otwioerać kwiaciarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka
Planuję w niej sprzedawać oczywiscie kwiaty ciete kwiaty doniczkowe, sezonowe ale też chcę z czasem wprowadzić troche fajnych kosmetyków ,upominki, biżuterię....wszytko to co ludzie kupują na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka
Może ktoś mi tu coś doradzi w tej sprawie?:) Co jeszcze można sprzedwać w kwiaciarni? Mam duzy lokal więc sporo sie w nim towaru zmieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabkaska
a masz talent artystyczny, byłaś dobra z plastyki bo kurs nie wystarczy trzeba mieć predyspozycje do tego.U mnie w rodzinie ciocia ma kwiaciarnie i ona potrafi cuda stworzyć.Kompozycje artystyczne w szklanym wazonie, gdzie jest żel barwiony, kwiatki pływające albo kompozycje ze żwirem kolorowym kwiatami , motylami i innymi dodatkami. Trzeba mieć rękę do kwiatów, w doniczce można zrobić mieszankę kwiatów które pięknie się komponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam propozyjce. Zarejstruj sie w urzedzie pracy jako bezrobotna. Złóż wniosek o indywidualne szkolenie z zakresu florystyki pod działalność która zamierzasz otwpryć. Nastepnie złóż wniosek o dotacje na rozpoczecie działalności gospodarczej - mozesz dostac ok 15 000 złotych na zakup rzeczy ktore beda ci potzrebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKaren
Słuchaj, robiłam szkolenie bukieciarsko-florystyczne w Goworku i jestem zachwycona - bogaty program kursu, profesjonalna kadra, duuużo kwiatów, przeróżnych :) niestety nie mam jeszcze funduszy, że otworzyć własny biznes, ale dostałam pracę w kwiaciarni kuzynki - to świetna praca, przyjemna i opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się urwałaś ?
chyba z choinki odpowiadasz na temat sprzed pięciu lat otrzeźwiej , nie pij tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka V
trzeba reklamę napędzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :o ale jak tam mają być świeże kwiaty to wiesz, że jesli będziesz chciala mieć ladne musisz co drugi dzień na 4-5 rano być na giełdzie kwiatowej? A jak nie to zostają same odpady :o Wiem bo kiedyś sprzedawałam w kwiaciarni i szefowa strasznie narzekała na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×