Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaLudaaa

Od kiedy działają?

Polecane posty

Póki co wzięłam pierwsze opakowanie Cilest. Jestem w trakcie 7 dniowej przerwy. Czy myślicie, że tabletki już działają? Ponoć to co piszą o działaniu od 1 dnia jest bujdą, więc wolę zapytać. Wiem, że pytanie było pewnie zadawane tysiące razy i nie zadawałabym go po raz 1001, ale wizyte u ginekologa mam dopiero za miesiąc (ah ta służba zdr.) i nie mam skąd zasięgnąć porady :( Dotychczas używałam również prezerwatyw -czy mogę je już odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona w wielu kwestiach
wszystko masz napisane na ulotce od tabsow - pisza tam prawde. Przy braniu pierwszego opakowania nie ma ochrony od pierwszego dnia - chyba od drugiego tygodnia dopiero - ale ja nie pamietam, musisz sprawdzic. Ale pisza tam prawde. Musisz tylko spojrzec na przypadek brania pierwszego a nie kolejnego opakowania. W każdym razie jak juz jestes PO pierwszym opakowaniu to na pewno juz jestes zabezpieczona ;) o ile oczywiscie nie zapominasz o tabsach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dostałam dość obszerną ulotkę, w której jest napisane, że od pierwszego dnia działają o ile wzięło się w pierwszym dniu miesiączki. Dodam, że tu na forum spotkałam się z podobnymi opiniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×