Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pauliiinkaaaaaa

3 dzień przerwy a okresu z odstawienia brak. wejdźcie!!

Polecane posty

Gość pauliiinkaaaaaa

Dziewczyny, juz 3 dzień przerwy między blistrami, a okresu wciąż brak, jest tylko lekko brazowe plamienie..(które pojawiało się praktycznie co pare dni przez 21 dni brania tabletek).Czy któraś z was tak miała? Nie dostała okresu z odstawienia, a wszystko było ok? Na ulotce jest napisane,że okres ten pojawia się w 2,3 dniu przerwy. Nie pytam czy jestem w ciąży(!), wiem,że tego pierwszego okresu można nie dostać, jesli to pierwsze opakowanie-tak jak u mnie(yasminelle).Proszę o odpowiedź dziewczyny,które sie orientują-znają takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boginii czasu
spokojnie, wszystko oki. Taka reakcja organizmu i tyle ..ja takie mialam co miesiąc "okresy" a brałam tabletki ponad rok :) (również Yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez paniki, po pierwszym opakowaniu zazwyczaj jest tak ze okres mozesz dostac 2 i 3 dnia, ale rowniez 5 i 6 potem gdy organizm sie przystosuje do tego iz bierzesz pigulki, przy drugim opakowaniu, powinno byc tak, ze dostaniesz 2-3 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie może się pojawić pomiędzy 1 a 7 dniem przerwy. na ulotce jest napisane że ZAZWYCZAJ jest ono w 2-3 dniu przerwy. ale spokojnie, ja dostawałam 5-6 dnia przy yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliiinkaaaaaa
dziękuję wszystkim za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×