Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość teodor33334

gdzie wyrwać laskę na numerek? bez płacenia w Poznaniu

Polecane posty

Gość teodor33334

jak w temaciie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamberka
Na rynku stoi fajna laska, podejć, zagadaj, sprawia wrażenie zimnej, ale jak zakręcisz gadkę to wyrwiesz ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawek456
tez nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczek 34
panowie co z wami, ja tez sie chetnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do klubu PULSAR na Ratajach (ulica Łacina, naprzeciwko dworca MPK) tam jest pełno napalonych lasek gotowych na jeden numerek ;] byłam raz i juz tam nie wróce bo to nie moje klimaty, ale znam też innych opinie i tym klubie i wiem ze tam napewno znajdziesz taką na jeden numerek. może nie za darmo, ale jak kupisz jedno piwo czy drinka i chwile pogadasz , potańczysz to już bedzie twoja i możesz ją zabrać na numerek. a piwo kosztuje kilka złotych więc tyle warto zainwestować w młodą cipkę na numerek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole taktak
zgadzam sie z poprzedniczka... ogolnie to najlepiej isc do klubu ... i to takiego gdzie chodza lachony... moge Ci podac nazwy jak chcesz... oczywiscie nie generalizuje zeby zadna dziewczyna ktora chodzi do tych klubow sie nie obrazila... a wiec: pulsar kiedys galaxy teraz chyba shamrok ten na Garbarach pelno malych dziupli przy rynku spokojnie mozna znalezc takze w postdali i wiele innych ktorych nazw nawet nie znam bo tam nie chadzam...... wole SQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posen.
jak jestes przystojny i masz pare groszy zeby drinka postawic to wszedzie, jak jestes niezbyt urodziwy i nie jestes milionerem to nigdzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ten klub na przeciwnko MPK jak jestem czasami w Poznaniu tam wpadam,ale ogolnie towarzystwo nie zbyt ok latwo mozna po buzi dostac. Ale rzeczywiscie duzo dziewczyn,czy lachonow-kurde chyba tez tak slyszalem wlasnie ja jak bylem ostatnio (niedawno bo w czerwcu) to raczej ich nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamberka ok ale
jakas taka sztywna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo23
w browarze, chęciary są w Reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo23
tylko musisz mieć dobrą fure, to warun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex taxi driver p-ń
to nie bierz pod uwage pulsaru bo od lat jest tam sklep baby center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniacy, czy to prawda że większość miasta nie ma Internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurworeka, dobre miejsce w sumie, jak chce się złapać jakąś zarazę :-D Autor na pewno jest bardzo młody, a wyrwanie laski jest dlań skomplikowane niczym fizyka kwantowa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polizać-Nie -Wolno?
No to zostało już autorkowi, albo skorzystać z oferty wdowy z Półwiejskiej, albo rękodzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polizać-Nie -Wolno?
Autor nie chce się angażować i podupczyć :) Pewno miał kobietę, ale mu nie wychodziło, bo był za skąpy aby kupić żel i zbyt głupi aby wydłużyć grę wstępną... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polizać-Nie -Wolno?
300 $ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odnawiam temat. Gdzie można wyrwać laskę i dobrze się zabawić w Poznaniu lub okolicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat temu żyjąc przez pewien czas w Poznaniu :) W samym centrum wyzysku dla przyjezdnych, czyli w miejscu gdzie kozły się rogami potykają , był pub gdzie jak na ironię nie suszyło za bardzo portfela i do tego nie jedna słodka buzia się zawinęła. :) Ciekawe klimatyczne miejsce i do tego nie trzeba było rzygać forsą, by zaraz siedziała ci na kolanach. :) Ciekawe czy jeszcze jest, pewnie nie... przyjedzieme zobaczyme. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poznania
Nowy o którym klubie mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×