Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aguchaa

Kiedy pierwsze badania w ciąży...

Polecane posty

Gość aguchaa

Witam. Ciekawi mnie kiedy należy zrobic pierwsze badania w ciąży, bo ja dzis byłam u ginekologa i nic mi nie zlecił, obejrzał tylko usg, potwierdził ciążę i kazał mi przyjśc za dwa tygodnie. Jestem w 4 tygoeniu ciąży (6 tydzien od ostatniej miesiączki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam skierowanie
właśnei na tej wizycie, na której lekarz potwierdził ciążę i założył kartę przebiegu ciąży na następną wizytę miałam właśnei przyjść z kompletem badań również tych płatnych na toxo, przeciwciała różyczki, WR itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaa
to ja mam chyba jakiegoś dziwnego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaa
mam jeszcze jedno pytanko. a czy te badania były płatne czy w ramach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
Nie, mój lekarz również kazał przyjść za dwa tygodnie - byłam wtedy w 5 tc. Dwa tygodnie później założył kartę i zlecił komplet badań. Bądź spokojna, wszystko jest ok - dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gina też zaleciła mi badania dopiero teraz po 9 tyg :) Ale to są takie zwykłe: morfologia, glukoza, grupa krwi, OWA i coś tam jeszcze.. Na tokso robiłam po poronieniu w zeszłym roku, więc chyba nie musze powtarzać, bo wyszło mi, że przechodziłam.. Kartę ciąży też dopiero teraz na wizycie mi założyła.. A byłam u niej już 2 raz odkąd jestem w ciąży.. W pierwszej ciąży tez mniej więcej w takim teraminie zakładała mi kartę i robiłam badania.. Myślę, że to zależy od lekarza.. Może po prostu nie chce zapeszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
Moje badania były w ramach NFZ, choć rzeczywiści - tokso i różyczka mogą być płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
Mój lekarz stwierdził bez ogródek - w tak wczesnej ciąży zdarzają się poronienia :O Moja kuzynka miała tak samo, musiała odczekać swoje, jej lekarz powiedział to samo. Mieszka w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
Trochę się zmartwiłam, bo nie miałam robionych na tokso - jak myślicie, zrobić teraz, choćby prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje byly platne ale tylko datego ze mialam platnego lekarza ;/ przy drugiej ciazy w zyciu nie bede chodzic prywatnie, kasa leci za wszsytko.a teraz w 9 miechu po 200 zl za kazda wizyte place! bo USG bo KTG bo wiyta..mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×