Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajuto

Wyprana chusteczka higieniczna z rzeczami

Polecane posty

Gość Ajuto

Proszę o pomoc. Mój facet zapomniał wyciągnąć chusteczkę higieniczną z dżinsów i wyprałam ją razem z jego ciemnymi rzeczami-gaciami, koszulkami itp. Teraz wszystko mam oblepione białymi skrawkami :(. Czy zejdzie mi to jak wyschnie z łatwością przy wytrzepaniu czy będę musiała się męczyć i każdą drobinę osobno ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką rolką do ściągania farfocli z ubrań to ściągnij jak wyschnie też tak miałam w zeszłym tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajuto
Ok tak zrobię ;). Ech ci faceci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy
dobrze strzepac kazda rzecz osobno i wyprac jeszcze raz nie bedzie sladu, ja tez tak raz wypralam a moj maz mi wlozyl kiedys do pralki nawet pampersa bo zapomnial wyciagnac ze spodenek dziecka ach ci mezczyzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie przydazy taka rzecz to plucze w pralce to pranie jeszcze ze dwa raz i jest pom klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udają męskie oficerki
naciągnać ciuchy i odkurzyć ssawką z włosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku wyprałam całą rolkę papieru toaletowego z ciemnymi rzeczami, długo walczyłam ze skutkami, mnóstwo płukania, ścigania rolką, trzepania i ponownego prania, ale się udało więc powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się to czasami przydarza... nie cierpię tego :] ale wystarczy trochu obskubywania, i załatwione... Tylko oczywiście zabiera to sporo czasu i irytuje, no ale wypadki chodzą po ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×