Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luzak100

Zabawy z ciotką

Polecane posty

Gość luzak100

Miło wspominam pewne wydarzenie Pewnego razu poszedłem na imieniny do ciotki (druga żona mojego wuja). Ciotka jest tylko 8 lat starsza ode mnie. Z wyglądu całkiem niezła babka. Kiedy trochę popiłem (trochę za bardzo) złapałem na nią ochotę. Stwierdziłem, że moge nie dojść do domu i kazałem się jej odprowadzić. Kiedy szliśmy ciemną ulicą gdzie nie było nikogo ani żadnych domów stanąłem i powiedziałem, że musimy to zrobić - tu i teraz. Ciotka oczywiście zaczęła protestować, ale kiedy dobrałem się do jej szyi, spodobało jej się. Kiedy całowalismy się, zdjąłem jej bluzkę i stanik. Potem włozyłem rękę w majtki i zacząłem ją pieścić gryząc jednocześnie w szyję. Ograzm był natychmiastowy. Potem nie chciała już nic więcej, ubrała się szybko i poszła do domu. Miło wpominam ten wieczór, chociaż było to dwa lata temu. Czy ktoś z Was miał podobną przygodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdawdasdsa
ojej a ja sie calowalam ze swoim chrzestnym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdawdasdsa
nie wspominam tego mile;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak100
dlaczego źle to wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne na ulicy pozwoliła ci
się rozebrać, zadna kobieta nei jaest aż taka głupia, ale za to są dzieci z głupią wyobraźnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak100
też bym nie uwieżył gdybym sam tego nie doświadczył. Drogie Panie po alkoholu robi się jescze bardziej szalone rzeczy - same wiecie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent_angel
ales glupi. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak100
czemu zaraz głupiś? zazdrościsz? kwtedy miałem 24 teraz trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdawdasdsa
no jak to dlaczego?? po pierwsze bylismy pijani..;/ ja mu pozniej w oczy nie moglam spojrzecl..do tej pory nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak100
a ja zastanawiam się czy nie zrobić do ciotki kolejnego podejścia. Na razie przez te dwa lata zachowywaliśmy się jakby nic sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak100
w sumie to do wuja też mógłbym wystartować, bo wygląda na niezłą dziwke. Puszczałem do niego oko, ale tylko sie zapytał, czy coś mi do niego wpadło. Myślicie, że mnie pragnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po szkole jak przyszedł zjadł obiad, zadania domowe zrobił, zobaczył dobranocke, później poszedł spać,modlitwe zmówił, potem konia strzepał i poszedł dalej spać o sobie i ciotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×