Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Co można robić z facetem oprócz seksu??

Polecane posty

Gość wiem czego nie mozna
DOGADAC SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh qfffa! to po co wam faceci??? po co o nich ciagle piszecie, wiazecie sie z nimi i zakladacie rodziny??? zostancie wszystkie lesbijkami i bedzie po klopocie jeden z durniejszych tematow jakie czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh qfffa! to po co wam faceci??? po co o nich ciagle piszecie, wiazecie sie z nimi i zakladacie rodziny??? zostancie wszystkie lesbijkami i bedzie po klopocie jeden z durniejszych tematow jakie czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu - cała ta sytuacja jest tak absurdalna i intrygująca, że aż zabawna :) Powstrzymam się i nie będę pisała o sobie tu, na forum, mimo wszystko wolę pozostać anonimowa. Za to mam masę pytań do Ciebie! Zastanawia mnie ile masz lat i mniej więcej skąd jesteś, ale może zamiast na forum napiszesz na maila? (do mojego forumowego nicku dodaj @vp.pl :P ). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny - nie dyskutuje z ludźmi którzy piszą w stylu \" ehhh qfffa!\" chyba że ta osoba ma 12 lat i różowa sukienkę w kwiatki, albo ma stwierdzone upośledzenie umysłowe :o Nie temat jest durny, ale... :P Współczuje takim ludziom jak ty, że WSZYSTKO traktują poważnie :P:P ashtray_girl - na pewno się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wydało sie
że faceci od wibratora są lepsi tylko dlatego, że... nie trzeba zmieniać do nich baterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnieeee niccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem czego nie mozna
I PRZEKONAĆ ICH ŻEBY ZACHOWYWALI SIE ODPOWIEDZIALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo same jestescie glupie
i nudne i nic nie mozna z wami robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×