Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprostu osoba

PIĘKNE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Polecane posty

Gość Poprostu osoba

Z całego serca polecam fotografa http://www.fotoolczak.anv.pl/ Robi przepiękne zdjęcia i posługuje się profesjonalnym sprzętem. Jego zdjęcia urzekły mnie. Do tego wydaje się być bardzo wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
szczerze...zdjecia jak zdjecia.Moj kumpel, ktory dopiero uczy sie fotografii robi lepsze..ale co sie komu podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumosia
Przeczytałam tekst o warsztacie tego fotografa i nawet nie wiedziałam ze mam profesjonalny aparat, jakim jest Nikon D70. Czemu te zdjęcia są bez kolorów? Zresztą z mojego D70 też wolę czarno białe bo kolorowe wychodzą takie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy te zdjęcia są ładne to kwestia gustu naprawdę. nie wiem dla kogo są zdjęcia gdzie ciągle widać sfotografowane plecy albo jakieś elementy dekoracji. nie jestem profesjonalnym fotografem ale na ślubach rocznicach ślubów w kościołach też byłam i zazwyczaj nie robię pleców bo emocje są na twarzach młodych. a najlepsze te nie pozowane przy składaniu życzeń. naprawdę radze przemyśleć czy aby na pewno chcecie mieć takie zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przepraszam
ale jeśli ktoś za profesjonalny uważa 6 mpx to... :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlepsze że fotografuje
"spojżenia" ale sprzęt ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohihi normalnie jaja
ten sprzęt ma być ok.. Toż to najprostsza lustrzanka cyfrowa na która profesjonalista nawet nie spojrzy a i amator z większą wiedzą fotograficzną na jej widok tylko się uśmiechnie. Nie wielkość matrycy jest wykładnikiem ładnych zdjęć a ile widzi ona barw i przy jakich największych czułościach można robić ładne zdjęcia. Profesjonalny sprzęt to Nikon D3 czy Canon 1DmarkIII lub 1DmarkIIN To jest sprzęt, którym powinien się posługiwać profesjonalny fotograf a nie amator dorabiający sobie teorie i współpracujący z kapelą, filmowcem czy salą weselną. Takich prawdziwych profesjonalistów jest naprawdę mało. Mało jest też dobrych stron na postawie, których młodzi mogą poznać styl pracy fotografa. Jest mnóstwo stron z podstawionymi parami i zdjęciami czarno białymi dla ukrycia generowanych cyfrzakami kolorów. Jednak za jakość, zdjęć, pomysły, poświęcony czas fotografa i jego sprzęt trzeba w usłudze sporo zapłacić. Jednak ślub teoretycznie jest raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekinka
tak naprawde ja tez nie jestem profesjonalista, ale takie zdjecia sama bym zrobila, czesc z tych zdjec wcale nie jest dobra ( np.plecy panstwa mlodych), a sprzet tez mam taki w domu i nigdy nie uwazalam go za profesjonalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż powiedzieć
Takich zdjęc i propozycji jest w internecie większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marne
oj brak inwencji u fotografa, zle ustawiona czułość do oświetlenia co wychodzi w postaci ziaren na zdjęciach. Brak pomysłów, tanie i banalne, nieumiejętność ustalenia punktu ostrości w wyniku czego całe zdjęcie jest mdłe. Zdjęcia źle wyważone, na wielu zdjęciach "czarne dziury" .Może na stronie jest kilka udanych zdjęć ale to raczej kwestia przypadku niż umiejętności. Takie zdjęcia to pierwszy z brzega gość weselny Ci zrobi. Szczególnie w czasach aparatów cyfrowych. Poproś brata lub siostrę. Pstryknie 500 fotografii i na pewno pędzie około 50 ładnych i trafionych :) Bo za takiego fotografa jak pan Olczak nie warto płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 26
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić osobom bardziej doświadczonym , i nie żałujemy. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×