Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kalllinka24

NOSZENIE SZPILEK NA CODZIEN- co sądzicie?

Polecane posty

Gość kalllinka24

cześć,kobietki 🌼 wiadomo, że większość z nas nie wyobraża sobie większej imprezki bez szpilek;-) a co myślicie o noszeniu szpilek na codzień?- do pracy, po dziecko do przedszkola, itd... i nie mówie o obciasikach 3-5 cm, tylko tych wyższych... jesteście za, czy przeciw? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na codzień hmmm zależy
do pracy owszem (o ile nie jest to praca w biedronce) ale np. na zakupy do warzywniaka to już nie bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak się kto czuje, ja mimo że jestem niewysoka i drobna wolę buty na płaskim, aczkolwiek dobrze się czuję w szpilkach - sandałkach...zwłaszcza do spodni...moja mama natomiast (podobnej postury) nie potrafi chodzić na płaskim...nawet po domu chodzi w wysokich klapkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssterillla
ja w szpilkach umieram po godzinie. no ale wyglądają efektownie.... więc czasem wybieram to cierpienie. ale tylko czasem ;-) a na co dzień to takie właśnie ok 4-5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy
od właściwych butów. Jeżeli są to szpile plastikowe lub ostatnio te made in china to faktycznie są to tortury. Szpile Ebata, eksbuta czy zycha i staszewskiego są po prostu cudowne (innych ne testowałam). Dobrze wyprofilowane i nawet nie specjalnie czuć wysoki obcas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
a ja noszę na codzień i mam bardzo różne szpilki, także są odpowiednio dostosowane do sytuacji , nie tylko na eleganckie wyjścia:) dużo zależy od fasonu czy modelu buta a nie od wysokości obcasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę na co dzień
tzn. nie zawsze, ale jak mam ochotę. Nie odczuwam różnicy - jeśli chodzi o komfort chodzenia w szpilkach czy butach na płaskim. I nie obraźcie się - ale na co dzień piszemy osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o dziewczynę ze śląska
raczej okazjonalnie , w szpilkach nie można za długo ustać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze na codzień 12 cm i 14 cm koturny inwysokie botki i dobrze sie czuje ale moja córka 15 lat tez zaczyna nosic na co dzień szpilki 9 cm i koturny 15 cm boje sie tylko ze bedzie miala haluksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to jest te 5 cm, dla mnie to nie szpilki. Ja uwielbiam wysokie obcasy (powyzej 10 cm) ale niestety, ciężko mi znaleźć wygodne buty i dobrze wyprofilowane. Wysokości nie czuję ale mam ciut szersze stopy i buty uciskają. Szkoda, bo gdyby nie to, to chodziłabym w szpilkach bardzo często a tak tylko okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:D Ja kiedys codziennie chodzilam w butach na obcasie.Od paru lat sporadycznie zakladam takie buty...raczej chodze w butach na koturnie albo na plaskim. Moze to wina wieku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze szpilki na codzień bo pracuje w biurze z domu do biura mam 3km i ide raz poszlam nawet do pracy w 20 cm szpilach wygladalam raczej normalnie bo mam tylko 154 wzrostu.Raz mama mowila ze sie zabije w tych szpilkach na sniegu i kupilam sobie plaskie raz je zalozylam na spacer o malo sie nie zabilam nie potrafie chodzic na plaskim potem kupilam sobie 11 cm botki i wnich chodze w zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszenie szpilek każdego dnia to zabójstwo dla naszych kręgosłupów, nie mówiąc o zmęczonych stopach itd. Ja zakładam szpilki tylko wtedy kiedy faktycznie MUSZĘ, ale zawsze jest to dla mnie bardzo nieprzyjemne i niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregetge
na codzień płaskie bo wygodnie, szybko i zdrowo ale imprezy bez obcasa sobie nie wyobrażam nie czuję się wtedy sexi. Nie nosze gigantycznych szpilek bo nie potrafię na nich chodzić ale obcas musi być. Najbardziej lubię botki na stabilnym obcasie bo wygodnie się chodzi. W sandałach na obcasie tak sobie się czuję no ale na imprezę założę obowiązkowo. Także na codzień nie ale na imprezę, większe wyjścia, randkę jak najbardziej:) a i nie za bardzo potrafię prowadzić auta z obcasem. Mam taką sąsiadkę co od 14stego roku życia chodzi tylko i wyłącznie na obcasie i to najlepiej 13 cm na płaskim ją nogi bolą!! i jak byłysmy młodsze to ona zawsze szpilki, mini, dekolt a ja adidas, dres haha ona pomalowana a ja malować się zaczełam w wieku 19 lat :p a modą interesować jeszcze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug was, jaki obcas moze nosic facet? Jaka wysokosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę szpilki na co dzień od wielu lat i nic mi nie dolega, w płaskich butach bolą mnie stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna123hf
Ja nosze na codzień nawet kapcie mam na obcasie na plaskim nie umiem chodzić odzwyczailam swoje nogi jak mialam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale okropne te buty z linku co ktos wyżej podał, i to za taką cenę :O Ja od wielu lat latem nosze tylko szpilki, choć nie ukrywam, że jest to nieco kłopotliwe, np. jeśli chodzi o kratki przed drzwiami. Ale nie lubię płaskich, kojarzą mi się z platfusem i czuję się w nich jak chłopak. Zresztą bolą mnie nogi, zwłaszcza pięty. Ale już zimą boję się chodzić w szpilkach po śniegu czy lodzie i poprzestaję na niższych, grubych obcasach albo koturnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie natomiast szpilki kojarzą się z deformacją stopy, haluksami...na codzień na pewno nie, cenię wygodę i ładne stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoszpilki
Codziennie pracuje w biurze bez szpilek sie nieobejdzie nia mam zadnych butow na plaskim na spacery zwykle nosze botki sznorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że noszenie szpilek jest szalenie kobiece i nie widzę nic złego w chodzeniu w nich do pracy, sklepu czy po dziecko do przedszkola, mimo tego, że sama noszę szpilki raczej sporadycznie. Jeśli kobieta umie chodzić w szpilkach, dobrze się w nich czuje i lubi, to nie widzę w tym nic złego wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kto lubi. Ja nie nosze bo bola mnie nogi i nie daje rady w nich stabilnie chodzic. Nawet nie mam ani jednej pary. Mam tylko na koturnie czy grubym obcasie. Chodze tylko na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to ćwiczenie sylwetki.Dziewczyna chodzi prosto i eksponuje cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała chodzić codziennie z szpilkach to chyba by mi nogi odpadły. Jak dla mnie nie powinno się tak codziennie ich nosić, bo to może zaszkodzić stopom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o tym sadze? Rechabiltacja kregoslupa na stare lata. Ja nie nosze w ogole, nie umiem chodzic na obcasach i nie jest mi ta umiejetnosc do szczęścia potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od sytuacji :) Uwielbiam szpilki, ale nie wyobrażam sobie biec w nich za moim synkiem, kiedy bawi się w piaskownicy na osiedlu. ;-) Piękne, wysokie szpilki mam zarezerwowane na specjalne okazje. Na co dzień i do pracy często zakładam po prostu buty na wygodnym słupku. :) Zobacz tutaj: https://pasujemi.pl/ubrania/obuwie-czolenka Myślę, że znajdziesz coś dla siebie i zyskasz kompromis pomiędzy wygodą i modnym wyglądem. ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpilkach pokazujesz prostą sylwetkę z cycami do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×