Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

Diane 35 a cera kiedy pojawiają sie efekty?

Polecane posty

Hej, jestem na diane 35 od marca, widzze troszke poprawe, jednak niewielka, ile czekalyscie na efekty? czy jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
u mnie na poczatku byla dosyc duza poprawa,pozniej zaczelo mi sie robic mnostwo zaskornikow,ktore sie dosyc dlugo utrzymywaly...w kazdym razie,pozniej juz mi chyba coraz mniej pomagaly,bo robily mi sie naprawde straszne rzeczy na twarzy(po okolo 2 latach brania),ale nie wiem tez,co by bylo bez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka kobieta
U mnie była widoczna poprawa już po 2 m-cach. Dodatkowo leczyłam szczególnie ropne wypryski antybiotykiem w płynie Aknemycin Plus. Po 5 m-cach właściwie już nie miałam trądziku. Brałam przez 3 lata. Raz w roku kontrolne badanie poziomu testosteronu. A na koniec mikrodermabrazja w gabinecie kosm., żeby zlikwidować blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
ja biorę 2 opakowanie. po pierwszym była znaczna poprawa a teraz znów mnie wysypuje.................zastanawiam sie co bedzie po odstawieniu... a może je nie mam trądzika na tle hormonalnym skoro mi diane przestały pomagac? czy ktoś tak miał że raz pomagało a potem nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale a szkoda
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×