Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

Najciensze prezerwatywy

Polecane posty

Brpanthen stosowalam na wysuszenie po cholernym zinerycie, byl swietny pod makijaz, testowalam tez aene cicalfate byl niezly ale strasznie ciezki, pod makijaz odpada za tlusty. zaczelam pic bratka, odstawilam fajki i alkohol na dobre, kurcze juz nie wiem co moge zrobic, chyba tylko cierpliwosc i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam diane pona 7 lat.
coconut - daj sobie czas i sie nie stresuj. diana na pewno wkrotce zadziala. moja rada - bierz na noc, tak kolo 20. a poza tym pij duzo zielonej herbaty z mieta. mnie pomaga na moje syfy, cera juz inna sie robi jak widze, a wierz mi, jeszcze kilka tygodni temu wygladalam jak nastolatka. szyja, ramiona, twarz - syf na syfie. a mam 30 lat, wiesz jak sie czuje??? naprawde swietnie Cie rozumiem i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
Poprawa różnie. U jednych ok. 3 miesiące, u innych dopiero po pół roku pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam diane pona 7 lat.
acha - te wszystkie zele anybakteryjne i kremy to mozna wlozyc na dno kosmetyczki. polecam mydelko arko biale, zwykle, ewentualnie mydelko dove zwykle i krem nivea soft. kazda inna kombinacja powodowala u mnie wysyp czego sie tylko dalo, od ropnych po podskoren i wagry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moja biedna skora jest zmaltretowana tym wszystkim, glupio mi jak facet wchodzi do lazienki i pyta co robie gdy nakladam podklad. Ja tez nie cierpie tego. Diane biore zawsze o 7 rano, nie przytylam po nie w ogole, ostatnio zauwazylam ze robie sie nerwowa prkatycznie bez powodu, ale nie wiem czy przypisywac to tabsom, czasami schizuje siebie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bralam Diane ponad 7 lat; masz absolutna racje, effackar sie nie sprawdzil, zadne zele cuda i cudenka. byl okres ze mylam twarz szarym mydlem, ale wysusza i boje sie ze zamaist poprawy bedzie wiekszy lojotok, testowalam avene do skory wrazliwej , jest niezly. pije teraz bratka, moze sie pogorszyc stan cery, przez oczyszczanie, ale do 10 sierpnia chcialabym miec pysk czysty. ps nie mam pryszczy ani na dekolcie, ani na plecach i ramionach, na twarzy , skupia sie na policzkach, kilka na brodzie, i troszke taka kaszka na czole, tez troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowalam metronidazol przez 3 tygodnie, erytromycyne, nic. Erytromycyna pomogla perfekcynie rok temu, nic na twarzy przez 4 miesiace, potem nawrot i juz nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam diane pona 7 lat.
zielona herbata z mieta bez ograniczen, nivea soft, arko lub dove zwykle do mycia. za 3 tygodnie zapomnisz co to syfy. zwlaszcza, ze bierzesz diane! a na wypryski punktowo tormentiol. posluchaj starszej kolezanki, doswiadocznej w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: bralam Diane ponad 7 lat, dzięki Kochana, od jutra zaczyna jak radzisz. Nivea soft i do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×