Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ita 777

Wyprawka dla dziecka w góry?

Polecane posty

Gość Ita 777

Witam! Mam mały problem. Wybieram się z rodzinką i znajomymi na 11 dni w góry. Jadę do Kudowy Zdroju. Nie wiem, co zabrać dla córki (ma 11 lat). Dla siebie i faceta już ciuchy przyszykowałam, a córka? Już w domu były ze 3 kłótnie. Najpierw jak usłyszała, że ma wziąść deszczówkę, to powiedziała, że w tej swojej czerwonej to ona nie pojedzie i ona chce firmy adidas. Dalej juz mi się nie chce pisać. POMÓŻCIE!!! Pozdrawiam Ita 777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita 777
No co jest? Przecież tyle tu mamuś! Nikt mi nie pomoże? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita 777
No co jest? Przecież tyle tu mamuś! Nikt mi nie pomoże? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka lansera
to proste cos na cieple dni i chlodne (obowiazkowo kurtke ciepła),dobre buty w gory jakies trekingowe i cos od deszczu ,ta czerwona deszczowke jej spakuj i niech nie dyskutuje jak zacznie lac to ci jeszcze za nia podziekuje :) dodam ze dzieci teraz sa straszne ,mam 13 latka w domu i wszystko musi miec oryginalne :O ale tez wiem ze to po czesci moja wina bo zgadzalam sie na kupowanie drogich rzeczy zeby go w szkole nie wysmieli :O z drugiej strony szkola to teraz prawdziwy wybieg nie liczy sie nauka tylko lans a kazdy rodzic chce zeby jego dziecko bylo lubiane i tak to sie toczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita 777
Do ''matki lansera": Dzięki. Już zrobiłam mini listę. Mam tylko problem z butami. Powiedziała, że za kostkę nie założy. Jak to ona mówi: ,,Nie będę chodzila w butach jak pajac". Trekkingowych juz raczej nie kupię, (bo) i nie zdążę. Z resztą nie wiem czy mi się opłaca, bo za rok będą za małe, a już więcej w tym roku nie pojedziemy w góry. A swoją drogą to ja też wiem, że to trochę z mojej winy. Rozpuściłam ją nieco. :-/ Ale gdybym jej na to nie pozwoliła, to by się w tych firmowych sklepach nie ubierała. No cóż, mała konsekwencja. A propos 2 dni temu mój brat wrócił z Dublina. No i wczoraj jak przyszłam z pracy, to się dowiedziałam, że "młoda" była z wujkiem w centrum handlowym w Poznaniu. No O.K. Tylko, że za chwilę pokazała mi bluzkę adidasa. Osłupiałam. A co do tej deszczówki to wezmę ją. Tylko wątpię czy córa ją założy. Jak się uprze to koniec. Jak jej coś się nie podoba to tego nie założy i koniec. Wiem to, bo przeżyłam to nie raz. Kilka razy kupiłam jej piękną, dziewczęcą bluzeczkę, to ona mi powiedziała, że nie jest "damą w lakierkach" i bluzka leżała nowa w szafie. P.S. Powiedziała, że w góry weźmie swoje adidasy i koniec. Doradzisz coś w sprawie butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxa
Myślę, że w adidasach spokojnie może chodzić. W Kudowie nie ma jakis specjalnie trudnych tras wymagających usztywnionych butw za kostkę. Nawet po Tatrach ludzie chodzą w zwyczajnych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita 777
Dzięki Alexxxxa. Byłaś już w Kudowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kudowa Zdroj to Gory Stolowe- niby nic wielkiego, ale zapewne bedziecie chcieli wejsc na Szczeliniec a to juz sa skalki.. ja absolutnie nie popieram chodzenia po gorach w adidasach- maja sliskie podeszwy- tzn jak bedzie chocby lekko wilgotno, to na kamieniach bedzie sie slizgac jak po lodzie.. Oczywiscie nie kazdy ma treki, ale czy alternatywa musza byc adidasy?? W kwestii rozpuszczonej mlodziezy sie nie wypowiadam, na szczescie swoich dzieci jeszcze nie mam, a na to co dzieje sie w galeriach handlowych patrze z przerazeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro.nka
Popatrz, jaka podeszwę maja jej adidasy. jak są powzorkowane i te wzorki są dosćduze, to moze byc. Ale jak sądrobne, to przy blocie albo deszczu bedzie sie slizgać. Buty w góry mozna tez kupić płytkie, niekoniecznie za kostkę. Bo raczej mi nie wyglada, ze bedziecie robic jakieś trudne trasy. Co do pyskowania o wiatrówke - olej to. Po prostu kolejna proba wymuszenia drogich zakupów. Myslę, że przyszedł czas, zebys okresliła fyndusze miesięczne na ubrania. Powiedz, że przeznaczasz na jej ubrania w miesiacu tyle a tyle. Niech ona te pieniadze sobie trzyma i jak woli szmatęz adidasa 3 razy droższą, to nie bedzie miala czegos tańszego co miesiąc, tylko adidasa raz na trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bzium o to się boję - że będzie się ślizgać. A i dzięki za radę bro.nka. Jak córa wróci to sprawdzę te adidasy. No właśnie u mnie problemem jest ten brak konsekwencji. No nie będziemy robić trudnych tras - znajomi z którymi jedziemy na podbój Kudowy mają 1,5 rocznego maluszka. Z małym nie będzie mozna daleko chodzić. Co do rady jeszcze raz dzięki, spróbuję. Czekam na dalsze wypowiedzi. P.S. Bzium nie jest tak źle. Córa się normalnie w sklepach zachowuje. Trochę masz za bardzo drastyczne skojarzenia. Ale wiem o co ci chodzi. Nie raz widziałam wrzeszczące na matkę dzieciaki, latające po całym centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kudowa zdroj- sudety. mieszkalam tam. a wyprawka? pakuj deszczowke, wszystko co uwazasz. zobaczysz ze wszystko tego typu sie przyda a corka bedzie wdzieczna ze spakowalas jej te rzeczy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki \"mocna katharsis\". Jest jeszcze jeden podobny topik i piszą, że to mój. Ale wpadli bo to nie mój. Bo po co bym miała dodawać dwa te same? Także piszcie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze baaaaardzo. ah Kudowa... Wambierzyce, Szczeliniec, jedzcie z corka do OGRODU BAJEK ! pieknie tam. Kotlina Klodzka... zazdroszcze Wam tego wyjazdu ah tesknie za tymi terenami. teraz mieszkam na Mazurach. ale niedlugo jade w Bieszczady a i moze o Sudety zahacze, odiwedzic "stare" ukochane tereny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro polecasz, to się napewno wybierzemy. :-* Buziaczek dla ciebie za wspaniałe rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocna katharsis, możesz podać jakąś stronę internetową lub fotki z tego "Ogrodu Bajek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×