Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala sara

BOLĄCY BRZUCH

Polecane posty

sama już nie wiem co tym wszystkim myślec.... od jakiegoś czasu mozno boli mnie brzuszek (dodam ze nigdy czegoś takiego nie miałam). Owszem w czasie jajeczkowania troche mnie pobolewał, ale teraz boli cały czas. Pomijając zmęczenie i zawroty głowy nie mam właściwie żadnych objawów ciązy. @przypada mi na jutro, ale wogóle nie czuje sie tak jakbym miała ją dostać... Z testem poczekam do jutra... Dziewczyny co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata4
ja bym tam nie czekała z testem do jutra.Leć do apteki i kup sobie...A jeżeli nic nie wykaże zażyj jakieś leki (np smecta ale jeżeli ból brzucha łączy się również z zaparciami warto byłoby zrobic lewatywe lub zażyć czopki glicerynowe:( )A tak w ogóle to najlepiej.....iść do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pobolewanie podbrzusza od 17dc do dzis mam 27dc i rano test pokazal 2 kreseczki takze mysle,ze to to:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata 4 tylko ze mnie nie boli żołądek. To jest raczej bóle podbrzusza. Troszkę przypominają bóle miesiączkowe, ale są delikatniejsze. Cały czas mam brzuch taki twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że bardzo chce miec dzidziusia. Troche boje sie zrobic ten test bo boje sie rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata4
spokojnie....jak nie uda się dzisiaj to uda sie kiedyś...zamiast czekać na nasze rady pędź do apteki po test ciążowy!I sie nie bój!!!;) wszystko będzie dobrze:) :) :)zobaczysz.Albo idź do ginekologa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×