Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość U_know

Ginekolog Kraków- proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość zależy Ci na fachowcu
to bacz http://www.znanylekarz.pl/lekarz-17147-andrzej-bacz-ginekolog-krakow.php A krzewiński tam gdzie Zdanowski Dr med. Zdanowski Specjalizacja: ginekolog Dane adresowe:"Ginekologia Laser" Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i Pracownia USG. · Popraw dane · Pokaż na mapie woj. małopolskie · Kraków 31-146, ul. Długa 30, tel. (12) 6330258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
no cóż. jasne... tak samo jak badania piersi bezpłatne dla starszych kobiet. no sorry ale ona dziecka karmic juz nie bedzie;/ysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnie
i co, coś nowego mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
a ceny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmodliszka
jesli o mnie chodzi to moge polecic tego specjalistę http://www.neomed.pl/ Przyjmuje w gabinecie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę polecić kogoś z CM Falck w Krakowie. Ja chodzę do pani Anny Szłojdo-Brąglewicz, ale moje znajome jak i koleżanki chodzę też tam tyle, że do innych lekarzy i chwalą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie antykoncepcji to ja do tej pory korzystałam z tylko z pomocy dr Łabiaka i jest okej. Zna się na swojej robocie, nie improwizuje, tylko dobiera optymalne rozwiązania pod dany przypadek – tak było właśnie ze mną. Indywidualne podejście, dyskrecja, kultura osobista. Gabinet jest przy Podkowińskiego, łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiamarymarysia
Ja polecam Dr. Rafała Ufnalewskiego może długo się czeka ale usługi pierwsza klasa. PS: Bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie również tutaj www.sofimed.pl. W tych gabinetach przyjmują naprawdę bardzo dobrzy specjaliści. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory nie miałam sprawdzonego ginekologa, ale od jakiegoś czasu chodzę do REHAORTHOPEDICA i jak na razie na pewno tam zostanę. Nie ma dużych kolejek, bez problemu można się dostać na różne badania a sami lekarze bardzo pomocni i wyrozumiali. Polecam, bo wszystko można bez większych problemów załatwić i to bez stania pół dnia w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×