Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

Avene Cicalfate

Polecane posty

Gość bzium007
Podbijam, bo tez jestem zainteresowana. Jak dziala na rany? Czy rzeczywiscie pomaga w ich gojeniu? Jak z wydajnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie mam male krostki, czasami jakies pryszczyki, ogolnie moja skora jest wrazliwa i czesto zaczerwieniona, podrazniona kosmetykami, nakladam cienka warstwe cicalfate na noc i rano jestem zachwycona efektem, cera jest gladka, idealnie nawilzona, zlagodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia42
Ja stosowałam ten krem w obrębie partii skóry z której usunęłam znamię - polecił mi go dermatolog. Ciężko mi powiedzieć czy rzeczywiście przyśpieszył regenerację skóry, bo nie mam porównania...ale powiem Wam, że stosuję go dodatkowo na drobne wypryski. I tu się świetnie sprawdza! Poza tym jego cena jest całkiem ok ;). W mojej aptece płace za niego 39 zł/100ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_ma_pazura
Co Ty mówisz kochana...jakie 39 zł ?? Za tą wielką tubę zapłacisz nawet więcej niż 50 zł...chyba pomyliłaś opakowanie z 40ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia42
Wiesz co, nie chce się wykłócać. Jak nie wierzysz to przyjedź i sprawdź. Jestem z Krakowa i chodzi mi o aptekę przy ul. Lea 37. Naprawdę mają dobre ceny. A jeśli jesteś z innego miasta to sprawdź na ich stronie internetowej: http://av.pl/294,avene-cicalfate-antybakteryjny-krem-gojacy-100ml.html Ponad 50 zł? :( to troszke przepłacasz za ten kremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×